Пошук

Архів новин

Важливо

НАЗК

PPU

DSVV

e-data

NADUpPrU

AmKU

NADS

UVPZp

DAEE

AB

ZRCZ

GUMNSUZp

PFZU

OCPVM

DOZ

DOiN

DSZN

Приазовські курорти розвивають для туристів активне дозвілля

Новини | 21/07/2017 09:39

Приазовські курорти розвивають для туристів активне дозвілля

У розпалі курортний сезон. Курортні містечка і селища області все більше уваги приділяють не лише побуту відпочивальників, а й  їх активному та змістовному дозвіллю, активно розбудовують нові заклади відпочинку.

Ще до початку сезону, у травні, Другий туристичний фестиваль „Запоріжжя – місце щастя”, організований  Департаментом культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації, допоміг здійснити прорив туристичного продукту на південному сході країни, розширити коло ділових партнерів,  зорієнтувати щодо місця літнього відпочинку.

Азовське узбережжя  зустрічає гостей не лише унікальними природними дарами, а й пропонує чимало цікавих заходів.

Так, у Бердянську місцева влада покращує сервіс і підвищує рівень безпеки. Для активних туристів у місті діють екстремальні атракціони, дискотеки, аквапарк, зоопарк, дельфінарій, оглядове колесо, атракціони на Приморській площі. Крім цього, влітку тут щотижня проводяться концерти та фестивалі. В Бердянську вже відбулися ХХІІ Всеукраїнський фестиваль дитячої творчості „Тот-топ”, Всеукраїнський фестиваль дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва „Зірки Азова”, Міжнародний фестиваль-конкурс „Зірки Пекторалі”, Всеукраїнський фестиваль дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва „Три кити в океані дитячих талантів”, Всеукраїнський фестиваль „Мистецтво та море без кордонів”. На 17 серпня запланований „Скрябінфест „Пророк”, на 26 серпня - фестиваль народної пісні „Пісня – душа народу”, відбудеться ще чимало святкових заходів.

Кирилівка вважається молодіжним центром Азовського моря. Цей курорт динамічно розвивається, дві коси мають кафе, дискотеки, сафарі-парк, аквапарк. У селищі вже відбулися Всеукраїнський фестиваль-конкурс „Кирилівка фест”, волейбольний турнір, міжнародний турнір з шашок, урочисто відзначено 112-у річницю села. У серпні на глядачів чекають Міжнародний фестиваль-конкурс „Art-waves” та інші святкові заходи. Цього року з’явилися нові безкоштовні відкриті спортивні майданчики.

Приморськ ще в травні провів рок-фестиваль, а влітку підготував масштабні розваги. У місті відбулися театралізоване народне Купальське свято, фестивалі дитячого мистецтва, фінал футбольних змагань серед ветеранів всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства „Колос”.

Унікальна „Зелена садиба Атманаю” разом із студентами–волонтерами пропонує програми з вивчення іноземної мови, заняття під керівництвом народних майстрів, вчителі-волонтери проводять тут заходи для підвищення мотивації саморозвитку, все літо тут тривають спортивні змагання. Мисливський будиночок надає умови для полювання, рибалки та проживання у комфортних умовах.

На узбережжі Азовського моря активно розвиваються затишні невеличкі місця відпочинку, які відкривають для себе гості області. Селище Набережне в Приморському районі пропонує відвідати ландшафтний заказник загальнодержавного значення „Обіточна коса” з унікальною флорою та фауною. Село Охрімівка в Якимівському районі підійде для тих, кому до вподоби спокійний і тихий відпочинок. Це унікальне місце для фотополювання на птахів, які гніздяться на території гідрологічного заказника „Молочний лиман”, та інших видів екотуризму. Село Миронівка в Приазовському районі пропонує унікальні процедури обгортання морськими водоростями та тихий сімейний відпочинок. Приморський Посад, Степанівка Перша у Приазовському районі та інші села на узбережжі поступово стають відомими не лише в нашій області. Кожен заклад відпочинку пропонує свої програми, екскурсії.

В області буде ще чимало цікавих подій, на які туристам варто завітати в серпні на шляху до морських курортів. У селі Салтичія у Чернігівському районі 5 серпня заплановано фестиваль скіфської звитяги „Золотий акінак”, у селі Новоолександрівка Запорізького району - фестиваль „Козацьке коло”, у Гуляйполі – регіональний мистецький фестиваль „Грона творчості”, у смт Михайлівка – районне свято „Обжинки” та ще чимало цікавих подій.

Тож туристи, які ще планують відпочинок цього літа, мають можливість не лише оздоровитися, а й стати глядачами та учасниками цікавих заходів, відвідати  туристичні об’єкти нашої області.

 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Про головне

YouTube_Zoda

IMZO

AD

BV

UPDL

ZORM

ZRIO

OCUATO

TSER

Teplo

PMB

DK_DM_ATO

ARRZO

ugl

Зміни одне життя

GSiV

OGL

BUDJET

LPL

FSOZO

SRGS

Zapobigania_korypcia

Strategia

PZG_1932_1933

Сhildren from Zaporizhzhya

OKRZK

ECO

EnergyMapZR

ZOTIC

PROON