Новини

Туристичний фестиваль «Запоріжжя — місце щастя» запрошує до участі

16 квітня 2018 - 15:59

Цього року Запорізький обласний туристичний фестиваль «Запоріжжя — місце щастя» відбудеться 12–13 травня у Вознесенівському парку біля каскадів водоспадів «Райдуга» в Запоріжжі.

У попередні роки фестиваль зібрав учасників із багатьох областей України: Волинської, Закарпатської, Запорізької, Кіровоградської, Київської, Полтавської, Сумської, Харківської, Херсонської.

Свої продукти презентували  представники туристичного бізнесу,  закладів розміщення та харчування, закладів дозвілля та культури, музеїв, заповідників, театрів, а також представники національних товариств області, зелених садиб,  спортивного туризму та екстремального відпочинку, народні майстри.

За словами організаторів, на цьогорічному  туристичному фестивалі можна не тільки гарно відпочити, але й замовити тур «із перших рук», придбати сувеніри, дізнатися багато цікавого про туризм в Україні та регіоні, набути необхідних ділових контактів тощо.

Зокрема, 12–13 травня для учасників фестивалю буде організовано інформаційний тур на узбережжя Азовського моря. Під час туру будуть презентовані кращі літні пропозиції 2018 року, готелі, бази відпочинку та заклади харчування на  Азовському узбережжі. Учасники туру дізнаються, як вдало поєднати відпочинок на морі з насиченими екскурсійними програмами.

Довідково: Для того, щоб взяти участь у фестивалі,  слід заповнити форму заявки на участь у Запорізькому туристичному фестивалі, що розміщена на сайті Запорізького обласного туристично-інформаційного центру www.zotic.zp.ua; надіслати  заповнену форму  необхідно до 27 квітня на електронну адресу Департаменту культури, туризму, національностей та релігій Запорізької ОДА zaptur@ukr.net. Довідки за телефонами: 096-109-04-56, 097-599-63-63.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також