Новини

Талант об’єднує творчих учнів та дітей з особливими потребами

16 травня 2018 - 16:32

У палаці культури «ЗАЗ» відбувся інтегративний концерт для дітей з особливими потребами «Світ великих сердець», влаштований Запорізькою обласною громадською організацією «Флоренс»  за підтримки Служби у справах дітей облдержадміністрації. Перед концертом у палаці працювали волонтери з численними програмами,  розважаючи малечу, -  школа танців, караоке, модні зачіски, кумедні клоунеси, армреслінг тощо.

Учасниками та глядачами концерту стали  діти з особливими потребами, вихованці творчих студій, а також учні загальноосвітніх шкіл.  На концерті було близько 100 виступаючих та 250 глядачів. На одну сцену виходили діти з особливими потребами та звичайні учні.

Запорізькій обласній громадській організації «Флоренс» нещодавно виповнилось 10 років. Такий концерт «Флоренс» влаштовує третій рік поспіль.

За словами організаторів, коли діти виступають та взаємодіють разом, то неможливо  визначити, де яка дитина, та й діти не бачать різниці поміж собою.

На думку начальника Служби у справах дітей облдержадміністрації Антоніни Матвеєвої, мета, яку ставили організатори фестивалю, досягнута.

- Сцена об’єднала особливих дітей з вадами здоров’я та звичайних школярів. Дуже важливо, щоб діти не соромилися того, що вони особливі, спілкувалися між собою та не боялися виходити на сцену, - зазначила Антоніна Матвеєва.

Наприкінці концерту діти отримали подарунки: солодощі, іграшки та канцелярське приладдя.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також