Новини

Запорізька молодь творчими засобами пропагує здоровий спосіб життя

17 травня 2018 - 15:21

Традиційно у травні обласний центр патріотичного виховання молоді за підтримки Управління молоді та спорту облдержадміністрації спільно з обласною організацією Товариства Червоного Хреста України проводить обласний конкурс «Обери життя» серед команд загальноосвітніх навчальних закладів.

Начальник Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації Наталія Власова зазначає, що завдяки конкурсу «Обери жаття» вже 15 рік поспіль у підлітків формується мотивація до збереження та поліпшення свого здоров'я, адже конкурс пропагує здоровий, активний спосіб життя та фізичний розвиток особистості. При цьому набуваються знання з профілактики захворювань і травматизму, діти отримують досвід надання першої допомоги. І безперечно, це виховує любов і повагу до історичного минулого України та національних традицій.

Після численних районних та зональних етапів  до фіналу конкурсу вийшли п’ять найсильніших команд області з міст Енергодара, Запоріжжя, смт. Чернігівка,  села Костянтинівка Мелітопольського району та села Темирівка Гуляйпільського району.

Команди демонстрували майстерність у шести конкурсних етапах: агітаційному театралізованому виступі про здоровий спосіб життя; вікторині на знання історії Червоного Хреста та українських традицій; театралізованій презентації капітаном команди ікебани з лікарських рослин; наданні долікарської допомоги постраждалим; конкурсі  фотографій та малюнків за здоровий спосіб життя.

За результатами  боротьби команд абсолютним переможцем конкурсу «Обери життя-2018» стала команда «Будь здоров» з міста Енергодар.

Решта команд отримали подяки за участь у конкурсі. Всі учасники нагороджені призами, які надала Запорізька обласна організація Товариства Червоного Хреста України.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також