Новини

Обрано переможця конкурсу бізнес-планів, який буде реалізовано за фінансової підтримки з обласного бюджету

12 липня 2018 - 11:35

У рамках заходів Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Запорізькій області на 2017-2018 роки в облдержадміністрації відбувся конкурс з відбору бізнес-планів. Конкурсна комісія провела відбір серед учасників та випускників мережі бізнес-інкубаторів на базі вищих навчальних закладів Запорізької області.

За інформацією Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації, на реалізацію найкращого бізнес-плану з обласного бюджету буде надано 100 тис. грн. на безповоротній основі.

На розгляд конкурсної комісії було представлено сім бізнес-планів від випускників Таврійського державного агротехнологічного університету, Хортицької національної навчально-реабілітаційної академії та Запорізького національного університету.

За результатами обговорення конкурсна комісія обрала проект «Творча майстерня Art group Solo» Марії Шавріної, який і отримає фінансову підтримку з обласного бюджету. Проект спрямований на творчий розвиток людей різних вікових категорій. Важливу роль зіграла соціальна складова проекту, зокрема, створення робочих місць для осіб з обмеженими фізичними можливостями та інших малорухливих груп населення, які є випускниками Хортицької національної навчально-реабілітаційної академії. Цей фактор став вирішальним у визначенні остаточного переможця.

Реалізація проекту передбачає створення творчої студії, де всі охочі зможуть пройти майстер-класи з живопису та мозаїки, або ж займатися обраним видом мистецтва на постійній основі. Слід зазначити, що Марія Шавріна вже має значні художні доробки та досягнення, які стали відомі навіть за межами країни. Найкращі її роботи були представлені під час презентації бізнес-плану та вразили своєю майстерністю та вишуканістю.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також