Пошук

Архів новин

Важливо

НАЗК

PPU

DSVV

e-data

NADUpPrU

AmKU

NADS

UVPZp

DAEE

AB

ZRCZ

GUMNSUZp

PFZU

OCPVM

DOZ

DOiN

DSZN

Новини | 29/07/2008 18:09

Головна гідротехнічна споруда регіону працює в нормальному режимі

Тимчасово виконуючий обов'язки голови облдержадміністрації Олександр Старух з робочої проїздкою відвідав ДніпроГЕС. З огляду на стихійне лихо на Західній Україні, керівник регіону разом з фахівцями перевірив готовність найбільшої ГЕС України до імовірного виникнення надзвичайних ситуацій.

- Природне лихо, від якого сьогодні потерпає Західна Україна, ще раз змушує нас звернути увагу на стан гідротехнічних споруд в нашому регіоні, - відзначив Олександр Старух. - Влада області повинна бути готова до будь-якого, навіть малоймовірного, сценарію розвитку подій.

Керівник області також ознайомився з виробничими потужностями електростанції. Її директор Віктор Кучер поінформував присутніх про конструктивні особливості ДніпроГЕСу, які дозволяють йому ефективно протистояти можливим ударам повені. На вкрай малоймовірний випадок перекидання греблі через катастрофічну повінь розроблені відповідні плани дій сил Цивільної оборони. Про заплановану протидію стихії керівника регіону докладно поінформував начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи ОДА Володимир Янько.

Сьогодні Олександр Старух як голова сил цивільної оборони області завізував три плани дій на випадок виникнення надзвичайних ситуацій, пов'язаних з водною стихією.

- Хочу запевнити жителів Запорізької області, що ДніпроГЕС працює в нормальному режимі, - зазначив Олександр Старух, підбиваючи підсумки візиту на станцію. – А ймовірність виникнення тут надзвичайних ситуацій близька до нуля.

 Управління у справах преси та інформації

Про головне

YouTube_Zoda

IMZO

AD

BV

UPDL

ZORM

ZRIO

OCUATO

Teplo

PMB

ProZorro

DK_DM_ATO

ARRZO

"Чорний список" водіїв порушників

ugl

Зміни одне життя

GSiV

OGL

BUDJET

LPL

FSOZO

SRGS

Zapobigania_korypcia

Strategia

PZG_1932_1933

Сhildren from Zaporizhzhya

OKRZK

ECO

EnergyMapZR

ZOTIC

PROON