Новини

Співробітництво з Фінляндією може розвиватися не лише у промисловій сфері

15 жовтня 2009 - 16:08

Питанням розширення ділових та культурних контактів між Республікою Фінляндія та Запорізьким регіоном була присвячена зустріч голови обласної державної адміністрації Олександра Старуха з Надзвичайним та Повноважним Послом Фінляндії в Україні паном Крістером Міккелссоном.

Подякувавши представникові Фінляндії за участь у ІІІ Міжнародному Форумі, що вчора проходив у Запоріжжі, Олександр Старух зазначив, що попри доволі скромні показники торгівельно-економічного співробітництва цієї держави із Запорізьким краєм, є позитивні приклади співпраці.

Зокрема, йдеться про одне із запорізьких підприємств – «Запоріжкран», де співвласником виступає фінська транснаціональна компанія «Конекрейнс». За 4 роки співпраці на заводі втричі збільшились обсяги виробництва, модернізовано обладнання.

Проте, як зауважив пан Міккелссон, промисловість – далеко не єдиний напрямок можливого співробітництва. З огляду на досвід Фінляндії у політиці відтворення людського ресурсу цікавими для України, та Запорізького регіону зокрема, можуть бути спільні програми та проекти у сфері освіти. В цілому ж, як погодилися учасники зустрічі, співробітництво між Фінляндією та нашою областю має непогані перспективи.

- Запорізький регіон має величезний потенціал. Необхідно його з розумом реалізувати. У нас є і людські ресурси, і територія, у яку можна вкладати інвестиції. Ми готові до співробітництва на взаємовигідних умовах, - резюмував Олександр Старух.

Учасники зустрічі традиційно обмінялися пам'ятними національними сувенірами.

 

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також