Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Запорізькі спортсменки вибороли медалі на чемпіонаті світу з паратхеквондо

25 червня 2014 - 09:47

До Запоріжжя повернулися запорізькі спортсменки, які брали участь у п’ятому чемпіонаті світу з паратхеквондо. У змаганнях, які відбулися в м.Москва, взяли участь 111 спортсменів-інвалідів з ураженнями опорно-рухового апарату з 40 країн світу, серед яких були й запоріжанки.

На вокзалі «Запоріжжя-1» наших чемпіонок зустрічала начальник управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації Наталія Власова.

На світових змаганнях Запорізьку область та Україну представляли четверо спортсменів, троє з них – із Запорізької області, які є вихованцями Запорізького регіонального центру з фізичної культури та спорту інвалідів «Інваспорт»: Вікторія Марчук,  Людмила Лебедєва та Оксана Гранкіна.

Наші спортсменки гідно представили Запорізьку область на змаганнях і вибороли медалі. Так, Вікторія Марчук здобула золото, Людмила Лебедєва – срібло, Оксана Гранкіна – бронзу. У загальному заліку жіноча збірна України посіла третє місце в чемпіонаті. Для юної Оксани Гранкіної, якій лише 15 років, це були перші змагання такого високого рівня.

Вікторія Марчук уже має великі спортивні досягнення: в 2012 році у місті Санта-Круз (Аруба) на чемпіонаті світу з тхеквондо  серед спортсменів з вадами опорно-рухового апарату вона виборола золоту медаль у ваговій категорії до 49 кг, у 2013 році вона також стала першою. Таким чином тепер вона трикратна чемпіонка світу з паратхеквондо.

Минулого року на чемпіонаті Європи в Бухаресті (Румунія) Вікторія Марчук стала бронзовою призеркою, а Людмила Лебедєва виборола срібну медаль.