Пошук

Архів новин

Важливо

НАЗК

PPU

DSVV

e-data

NADUpPrU

AmKU

NADS

UVPZp

DAEE

AB

ZRCZ

GUMNSUZp

PFZU

OCPVM

DOZ

DOiN

DSZN

  • Інформація для ЗМІ
  • »
  • Новини
  • »
  • Валерій Буцанов: «Своєчасно та в повному обсязі підготувати область до зими – одне з актуальних завдань виконавчої влади на всіх рівнях»

Новини | 30/08/2006 16:43

Валерій Буцанов: «Своєчасно та в повному обсязі підготувати область до зими – одне з актуальних завдань виконавчої влади на всіх рівнях»

В облдержадміністрації відбулося засідання постійної обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Під головуванням заступника голови облдержадміністрації Валерія Буцанова комісія розглянула питання підготовки регіону до осінньо-зимового періоду, фінансування заходів з ліквідації надзвичайних ситуацій на території області тощо.

Члени комісії підтримали розпорядження голови облдержадміністрації Євгена Червоненка щодо виділення з резервного фонду області 300 тисяч гривень на ліквідацію наслідків НС під Новобогданівкою.

Водночас не залишились поза увагою комісії й інші проблемні об'єкти: виділено 280 тисяч гривень на відновлення двох під'їздів будинку в Мелітополі, постраждалих від вибуху. Невдовзі роботи на цьому об'єкті планується завершити.

Також виділено 25 тисяч гривень на відселення людей з аварійного будинку в с. Широке Василівського району.

Стан протипожежної готовності будівель підвищеної поверховості, яких в області налічується 101 (з них 94 – житлові будинки), за словами представників МНС, є незадовільним. В 70 відсотках будівель не працюють системи димовиведення, у 42 відсотків несправні пожежні крани.

Оскільки в генеральному плані обласного центру зазначене будівництво в районі Набережної магістралі комплексу з 25 будинків підвищеної поверховості, комісія прийняла рішення одне з наступних засідань цілком присвятити проблемі таких будівель.

Найголовнішим питанням на сьогоднішній день, за словами Валерія Буцанова, є підготовка районів області до осінньо-зимового періоду.

З цього питання комісія заслухала представників облавтодору та обленерго, які доповіли про стан справ у відповідних галузях.

Валерій Буцанов наголосив, що персональну відповідальність за несвоєчасну або зірвану підготовку господарства до опалювального сезону будуть нести голови районних державних адміністрацій.

Також прийнято рішення створити обласну комісію по перевірці підготовки районів до осінньо-зимового періоду та розробити графік перевірок.

 

Прес-служба облдержадміністрації

Про головне

YouTube_Zoda

IMZO

AD

BV

UPDL

ZORM

Держава турбується про тебе

ZRIO

OCUATO

Teplo

PMB

ProZorro

DK_DM_ATO

ARRZO

"Чорний список" водіїв порушників

ugl

Зміни одне життя

GSiV

OGL

BUDJET

LPL

FSOZO

SRGS

Zapobigania_korypcia

Strategia

PZG_1932_1933

Сhildren from Zaporizhzhya

OKRZK

ECO

EnergyMapZR

ZOTIC

PROON