Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Запорізькі депутати помірялися силами та спортивною підготовкою

25 травня 2015 - 12:53

За підтримки управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації на базі ДОТ «Дзержинець» у Бердянську відбулася п'ята обласна спартакіада серед збірних команд працівників органів місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад.

У заході взяли участь голова  обласної ради  Віктор Межейко та начальник управління молоді, фізичної культури та спорту ОДА Наталія Власова, яка від імені керівника області Григорія Самардака привітала спортсменів-депутатів.

-  Така спартакіада – не лише своєрідний трамплін для участі у змаганнях всеукраїнського рівня, це зразок славних спортивних традицій Запорізького краю, це особистий приклад депутатів та посадових осіб, як необхідно вести здоровий спосіб життя. Адже депутат має бути взірцем у всьому - і в житті, і в роботі, і в спорті. Дуже приємно, що в органах представницької влади є люди, які люблять і підтримують спорт, які завжди готові взяти участь у різних спортивних заходах. Будувати, приймати рішення, проводити робочі засідання, сесії – це ваше професійне життя. А сьогодні бажаю вам продемонструвати свою фізичну підготовку, наснагу і високий результат. Бажаю здорової спортивної конкуренції, сили духу, успішних стартів, чесної боротьби, а переможе нехай сильніший, - звернулася до спортсменів посадовець.

Загалом участь у змаганнях взяли 17 команд, а це понад 200 учасників. У завзятій боротьбі призові місця розподілилися таким чином:

3 місце - Бердянська райрада

Кращим футболістом спартакіади став капітан команди Запорізької облради, депутат Петро Гончарук. Від обласної федерації футболу він отримав пам’ятний подарунок.

До п'ятиріччя проведення спартакіади організатори заснували перехідний Кубок, який буде вручатися найсильнішій команді і зберігатися у переможця до наступного спортивного турніру.

Цього року Кубок дістався переможцю в загальнокомандному заліку – команді Запорізької обласної ради. Медалями та грамотами нагороджені спортсмени Якимівської райради, які посіли друге загальнокомандне місце, та команда Мелітопольської міськради, що виборола третє місце.

Управління у справах преси та інформації

«Антилопи» з Вільнянська здобули перемогу на обласних фінальних іграх «Пліч-о-пліч»

Понад 50 дітей Запорізької області стали новими учасниками патріотичного руху «Байда»

Запорізька обласна державна адміністрація та CIVIC обʼєднали зусилля для захисту цивільного населення