Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Запорізький плавець завоював перше золото Всесвітньої Універсіади та отримав олімпійську ліцензію

10 липня 2015 - 11:05

Вихованець запорізького спортклубу «Мотор Січ»  Сергій Фролов завоював першу золоту медаль для України на Всесвітній Універсіаді та встановив рекорд України.

Він фінішував першим на 800 м вільним стилем за 7:50.28. Таким чином спортсмен покращив на 74 сотих секунди свій же рекорд України, який встановив два роки тому на Всесвітній Універсіаді в Казані (7:51.02).

Сергій випередив на 69 сотих секунди британця Джея Стівена Джона Лелліотта (7:50.97), який виборов срібну медаль.

Крім цього Сергій Фролов увійшов до фіналу Всесвітньої Універсіади на 1500 м вільним стилем. Спортсмен фінішував другим за 15.09.34. Ця перемога дала нам ліцензію та  першого учасника ХХХІ Олімпійських ігор у Бразилії,  оскільки це олімпійська дистанція.