Пошук

Архів новин

Важливо

НАЗК

PPU

DSVV

e-data

NADUpPrU

AmKU

NADS

UVPZp

DAEE

AB

ZRCZ

GUMNSUZp

PFZU

OCPVM

DOZ

DOiN

DSZN

Правоохоронці і гвардійці вирушили на спільне патрулювання міста

Новини | 20/01/2016 17:07

Правоохоронці і гвардійці вирушили на спільне патрулювання міста

На площі перед облдержадміністрацією відбувся гарнізонний розвід сил та засобів з охорони громадського порядку підрозділів Національної поліції та Національної гвардії військових частин 3029 і 3033, батальйон патрульної служби особливого призначення, дорожньо-патрульна служба та управління поліції охорони. Провести їх на патрулювання прийшли керівники обласної державної адміністрації, обласної ради, жителі міста.

Серед правоохоронців та військовослужбовців є чимало тих, хто брав участь у проведенні АТО, забезпечував правопорядок у багатьох містах на Донеччині та Луганщині. А тим часом на Запоріжжі, скориставшись відволіканням значних сил на сході країни, підняла голову злочинність: збільшилася кількість грабежів, розбійних нападів із застосуванням вогнепальної зброї та інших правопорушень. Тому керівництвом області та силових структур ухвалено рішення про об’єднання сил  Національної поліції та Національної гвардії для спільного несення служби з охорони громадського порядку в Запоріжжі.

Напутні слова сказав правоохоронцям та гвардійцям в.о. голови облдержадміністрації Костянтин Бриль.

-  Ми знаємо гучні випадки пограбувань, серія яких відбулась у місті. У зв’язку з тим, що нині триває процес реорганізації міліції в Національну поліцію, кадрового складу правоохоронців просто бракує. Тож Рада оборони області прийняла рішення про залучення Національної гвардії України до спільного патрулювання вулиць із підрозділами поліції. Щоденно в місцях концентрації злочинів Запоріжжя чергуватимуть близько 50 екіпажів дорожньої поліції та до 400 працівників поліції спільно з Нацвардією. Ми будемо уважно стежити за їх діяльністю. Надалі кількість охоронців громадського порядку поступово зростатиме по всій області. До того ж не варто забувати, що наша область межує із зоною АТО, а відповідно заходи безпеки зайвими не будуть. Наші люди мають почуватися захищеними, - підкреслив в.о. голови облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Стройові підрозділи урочистим маршем пройшли перед учасниками заходу. Після цього майже 240 правоохоронців та гвардійців зайняли місця в патрульних автомобілях та вирушили на охорону громадського порядку на вулицях Запоріжжя.

 

Управління у справах преси та інформації

Про головне

YouTube_Zoda

IMZO

AD

BV

UPDL

ZORM

ZRIO

OCUATO

TSER

Teplo

PMB

DK_DM_ATO

ARRZO

ugl

Зміни одне життя

GSiV

OGL

BUDJET

LPL

FSOZO

SRGS

Zapobigania_korypcia

Strategia

PZG_1932_1933

Сhildren from Zaporizhzhya

OKRZK

ECO

EnergyMapZR

ZOTIC

PROON