Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Делегація від Запорізької області вивчає міжнародне законодавство в етнополітичній сфері

4 липня 2016 - 12:45

Делегація від Запорізької області вивчає міжнародне законодавство в етнополітичній сфері

За ініціативи представництва фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні, Асамблеї національностей України, Єврейського Фонду України у Києві, Ужгороді, Одесі та Дніпрі пройшли семінари для державних службовців, які відповідають за реалізацію державної політики в етнонаціональній сфері.

Як повідомили в Департаменті культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації, у такому семінарі на тему «Імплементація європейських стандартів для національних меншин в Україні», який днями пройшов у м. Дніпро, взяли участь і представники Запорізької області - начальник управління міжнаціональних відносин та релігій Департаменту культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації Павло Мяло та президент громадської спілки «Асоціація національних меншин Запорізької області» Науфаль Хамдані.

- У цьому семінарі, який проходив два дні, взяли участь держслужбовці із Запорізької, Кіровоградської, Дніпропетровської, Полтавської та Луганської областей, - розповів Павло Мяло. - Із вітальним словом до запрошених звернулися голова Асамблеї національностей України Ровшан Тагієв, проектний координатор Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні Марія Коваль і заступник директора Департаменту у справах релігій та національностей Міністерства культури України Михайло Подюк. У рамках семінару проходили тренінгові заняття з міжнародного законодавства в етнополітичній сфері, лекції з реалізації державної етнополітики в Україні та міжнародних рекомендацій і стандартів щодо її формування. Також учасники семінару відвідали Український інститут вивчення Голокосту «Ткума» («Відродження»).

Особливу зацікавленість учасників заходу викликала лекція президента Єврейського Фонду України Аркадія Монастирського щодо основ планування та фандрейзингу у роботі національних громад та їх взаємодія з державними установами України.

- До того ж, семінар корисний тим, що його учасники ознайомилися з переліком грантів у сфері міжнаціональних відносин, веб-сайтами, які працюють за відповідними напрямками. А також це обмін досвідом та налагодження співпраці між регіонами і навіть країнами у сфері етнонаціональної політики, вивчення новацій у міжнародному законодавстві. А головне – це можливість окреслити проблеми і спільно знайти шляхи їх вирішення, - зазначили учасники семінару від нашої області.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

У Запоріжжі вшанували пам'ять жертв політичних репресій

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області

Впродовж доби окупанти 459 разів ударили по Запорізькій області.

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 815-го дня війни

Незламний запорізький бізнес

Жителі регіону – про майбутнє Запорізького краю

Запоріжжя перезавантажується: плани розвитку регіону окреслив голова ОДА Іван Федоров на «Запорізькій платформі співпраці та розвитку 2024»

Життя під час війни: виклики для Запорізької області

«Запорізька платформа співпраці та розвитку» – формула успішного майбутнього

У 1944 році через примусову депортацію «совєтами» понад 190 тисяч кримських татар втратили дім, свої сімʼї та навіть життя

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області

Впродовж доби окупанти 452 рази вдарили по Запорізькій області