Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Запорізька спортсменка виборола золоту медаль на чемпіонаті Європи з паратхеквондо

22 вересня 2016 - 09:57

У столиці Польщі Варшаві відбувся 5-й відкритий чемпіонат Європи з паратхеквондо ВТФ. У змаганнях взяли участь 140 спортсменів із 38 країн. У чисді українських спортсменів виступили вихованки запорізького спорту  Вікторія Марчук і Оксана Гранкіна.

Запорізькі спортсменки гідно представили область на змаганнях і вибороли медалі. Спортсменка Вікторія Марчук посіла перше місце та виборола золото. У фінальному поєдинку Вікторія Марчук достроково перемогла з рахунком 19:0 спортсменку з Індії.

Оксана Гранкіна в першому поєдинку поступилася спортсменці з Казахстану з мінімальним рахунком 1:0 та посіла 9-е місце.

У командному заліку Україна посіла 4 командне місце серед 27 команд.

Управління у справах преси та інформації

«Антилопи» з Вільнянська здобули перемогу на обласних фінальних іграх «Пліч-о-пліч»

Понад 50 дітей Запорізької області стали новими учасниками патріотичного руху «Байда»

Запорізька обласна державна адміністрація та CIVIC обʼєднали зусилля для захисту цивільного населення