Пошук

Архів новин

Важливо

НАЗК

PPU

DSVV

e-data

NADUpPrU

AmKU

NADS

UVPZp

DAEE

AB

ZRCZ

GUMNSUZp

PFZU

OCPVM

DOZ

DOiN

DSZN

IHP

Відновлено право на розпаювання земель працівників кінного заводу

Новини | 21/11/2016 15:49

Відновлено право на розпаювання земель працівників кінного заводу

Спеціально створена  розпорядженням голови облдержадміністрації комісія з розгляду питань, що порушили у колективному зверненні працівники філії «Запорізький кінний завод № 86» ДП «Конярство України» щодо порушення прав трудового колективу на розпаювання земель підприємства, провела засідання під головуванням директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Андрія  Ревуцького.

До розгляду питання також запросили голову Трудової сільської ради Новомиколаївського району Галину Новак та голову ініціативної групи трудового колективу Н. Шимляннікову.

Андрій Ревуцький довів присутнім інформацію, надану Головним управлінням Держгеокадастру в Запорізькій області.

Так, щодо земель на території Трудової сільської ради Новомиколаївського району загалом прийнято 51 наказ про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок на загальну площу 6046 га ТОВ «Сільськогосподарське підприємство із забезпечення інвалідів».

По 31 земельній ділянці розроблені та погоджені проекти землеустрою щодо їх відведення, земельні ділянки зареєстровані в Державному земельному кадастрі (загальна площа цих земельних ділянок становить 3122,1339 га). Відносно цих земель Головним управлінням Держгеокадастру в Запорізькій області прийнято накази про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та їх передачі у постійне користування ТОВ «Сільськогосподарське підприємство із забезпечення інвалідів».

По 23 земельних ділянках ТОВ «Сільськогосподарське підприємство із забезпечення інвалідів» зареєструвало право постійного користування  земельними ділянками в Державному реєстрі речових прав. Загальна площа цих ділянок становить 2451,8053 га.

На сьогодні за бажанням ТОВ «Сільськогосподарське підприємство із забезпечення інвалідів» ГУ Держгеокадастру в Запорізькій області припинено право постійного користування по 23 земельних ділянках загальною площею 2451,8053 га та визнано такими, що втратили чинність, усі  накази.

Таким чином для працівників  ДП «Запорізький кінний завод № 86» відкрито шлях для реалізації свого права на земельні частки (паї).

За підсумками наради  Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації доручено направити листи до Міністерства аграрної політики та продовольства України та ДП «Конярство України» з питання повернення статусу юридичної особи філії «Запорізький кінний завод № 86» ДП «Конярство України» з подальшою приватизацією підприємства, що в свою чергу дозволить його працівникам отримати свої паї.

 

Управління у справах преси та інформації

Про головне

YouTube_Zoda

IMZO

AD

BV

UPDL

ZORM

ZRIO

OCUATO

TSER

Teplo

PMB

DK_DM_ATO

ARRZO

ugl

Зміни одне життя

GSiV

OGL

BUDJET

LPL

FSOZO

SRGS

Zapobigania_korypcia

Strategia

PZG_1932_1933

Сhildren from Zaporizhzhya

OKRZK

ECO

EnergyMapZR

ZOTIC

PROON