Новини

У Більмацькому районі готові до дій у разі надзвичайних ситуацій

30 листопада 2016 - 13:45

У Більмацькому районі готові до дій у разі  надзвичайних ситуацій

Командно-штабне навчання з керівним складом цивільного захисту, органами управління та силами цивільного захисту районної ланки відбулося в Більмацькому районі. До навчання також залучалися спеціалізовані служби цивільного захисту, підприємства та організації.

Як повідомив керівник навчання - заступник директора Департаменту з питань цивільного захисту населення облдержадміністрації Андрій Булавінов, мета проведення цього заходу - перевірити готовність органів  районної ланки до дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій техногенного чи природного характеру; вдосконалити практику та навички керівного складу, органів управління щодо організації проведення рятувальних та інших невідкладних робіт;   спільно з’ясувати проблемні питання реалізації вимог законодавчих та інших керівних документів з питань цивільного захисту.

Навчання проводились у приміщенні Більмацької райдержадміністрації,  на території Більмацької ЗОШ І-ІІІ ступенів «Інтелект» та АЗС № 1. Згідно з планом були відпрацьовані дії керівного складу та сил цивільного захисту при ліквідації наслідків буревію, дії при виникненні пожежі на автозаправній станції та при розлитті ртуті у навчальному закладі.

Виконавці всіх аварійно-рятувальних заходів впоралися у визначені нормативними документами терміни, дії сил цивільного захисту були грамотними й скоординованими.

За підсумками навчань суттєвих зауважень з боку перевіряючих не було, комісією зроблено висновок, що керівний склад, сили та формування цивільного захисту району готові до виконання завдань за призначенням.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також