Оголошення

Увага, конкурс!

20 квітня 2017 - 09:01

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 р. № 1049 „Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка“ (зі змінами) та з метою реалізації державної політики з питань молоді щодо надання підтримки молодіжним та дитячим громадським організаціям у 2018 році для реалізації проектів, спрямованих на соціальне становлення та розвиток молоді Міністерство молоді та спорту України оголошує конкурс з визначення проектів, розроблених молодіжними та дитячими громадськими організаціями, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2018 році.

Відповідний наказ від 27.03.2017 № 1225 розміщено на сайті Мінмолодьспорту за посиланням http://dsmsu.gov.ua/index/ua/category/469.

Конкурсні пропозиції подаються на розв’язання таких пріоритетних завдань: формування громадянської позиції і національно-патріотичне виховання молоді, популяризація та утвердження здорового і безпечного способу життя та культури здоров’я серед молоді, створення умов з метою працевлаштування молоді (забезпечення первинної і вторинної зайнятості та самозайнятості молоді), забезпечення партнерської підтримки молоді, що проживає на тимчасово окупованій території України, та внутрішньо переміщених осіб, забезпечення міжнародного молодіжного співробітництва.

Участь у конкурсі мають право брати всеукраїнські та місцеві громадські організації. Запрошуємо всіх бажаючих надати свої пропозиції щодо участі у конкурсі!

Читайте також