Новини

Великдень завітав як до похилих, так і до маленьких християн

20 квітня 2017 - 16:39

В 11 комунальних установах, підпорядкованих Департаменту соціального захисту населення Запорізької облдержадміністрації, в яких проживає 2,8 тисяч людей похилого віку та з інвалідністю, відсвяткували Великдень. Відбулися богослужіння та урочисті обіди. До проведення свят, крім релігійних організацій, активно долучались представники громадськості.

З особливим піднесенням відзначили Паску в дитячих будинках. До вихованців комунальної у станови «Запорізький дитячий будинок – інтернат» завітав настоятель місцевого храму Різдва Пресвятої Богородиці отець Олег. З ним у дітей склалися давні плідні взаємини. Хлопці відвідали церкву, були присутні на службі, після цього священик освятив паски, окропив підопічних і співробітників.

Зараз в Запорізькому дитячому будинку – інтернаті проживає 135 вихованців. А нещодавно установа відзначила ювілей – тридцятиріччя з дня відкриття. Для дітей в ній створено сучасні умови, забезпечене якісне шестиразове харчування, надається кваліфікована медична допомога, працюють гуртки, є можливість для занять спортом. Минулого року облаштували баскетбольний майданчик, придбали спортивний інвентар. Минулого року загальна сума  допомоги, яка надійшла від них, склала майже 418 тис. грн.                   

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також