Пошук

Архів новин

Важливо

НАЗК

PPU

DSVV

e-data

NADUpPrU

AmKU

NADS

UVPZp

DAEE

AB

ZRCZ

GUMNSUZp

PFZU

OCPVM

DOZ

DOiN

DSZN

Великдень завітав як до похилих, так і до маленьких християн

Новини | 20/04/2017 16:39

Великдень завітав як до похилих, так і до маленьких християн

В 11 комунальних установах, підпорядкованих Департаменту соціального захисту населення Запорізької облдержадміністрації, в яких проживає 2,8 тисяч людей похилого віку та з інвалідністю, відсвяткували Великдень. Відбулися богослужіння та урочисті обіди. До проведення свят, крім релігійних організацій, активно долучались представники громадськості.

З особливим піднесенням відзначили Паску в дитячих будинках. До вихованців комунальної у станови «Запорізький дитячий будинок – інтернат» завітав настоятель місцевого храму Різдва Пресвятої Богородиці отець Олег. З ним у дітей склалися давні плідні взаємини. Хлопці відвідали церкву, були присутні на службі, після цього священик освятив паски, окропив підопічних і співробітників.

Зараз в Запорізькому дитячому будинку – інтернаті проживає 135 вихованців. А нещодавно установа відзначила ювілей – тридцятиріччя з дня відкриття. Для дітей в ній створено сучасні умови, забезпечене якісне шестиразове харчування, надається кваліфікована медична допомога, працюють гуртки, є можливість для занять спортом. Минулого року облаштували баскетбольний майданчик, придбали спортивний інвентар. Минулого року загальна сума  допомоги, яка надійшла від них, склала майже 418 тис. грн.                   

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Про головне

YouTube_Zoda

IMZO

AD

BV

UPDL

ZORM

ZRIO

OCUATO

TSER

Teplo

PMB

DK_DM_ATO

ARRZO

ugl

Зміни одне життя

GSiV

OGL

BUDJET

LPL

FSOZO

SRGS

Zapobigania_korypcia

Strategia

PZG_1932_1933

Сhildren from Zaporizhzhya

OKRZK

ECO

EnergyMapZR

ZOTIC

PROON