Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Творча молодь показала патріотичну «Спадщину»

21 квітня 2017 - 15:27

В обласному музично-драматичному театрі ім. В.Г. Магара відбувся фінал конкурсу патріотичної творчості «Спадщина». У Запорізькій області цей конкурс проводиться 16-й рік поспіль. Організатори заходу – Запорізький обласний центр патріотичного виховання молоді за підтримки Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації.

У конкурсі взяли участь молодь віком від 14 до 35 років. Конкурс проводився в три тури: районний (міський), зональний і обласний. У цьому році зональні відбіркові тури проводилися у м. Мелітополь, м. Бердянськ, м.Токмак, м. Оріхів, м. Запоріжжя, у смт. Михайлівка, у м. Пологи. Загальна кількість учасників, що прийняли участь у відбіркових турах, становить близько 1500 осіб.

- Вже 16 рік поспіль на запорізькій землі відбувається справжнє свято, до  якого долучається молодь з усіх районів нашої області. Кожного року творчість цих молодих людей сповнюють актуальні теми патріотичної тематики. Та сьогодні, коли на сході України тривають бойові дії, їх пісні і танці набувають нового змісту та нового рівня усвідомленості.  Дуже приємно, що кількість учасників конкурсу постійно збільшується, а їх репертуар підживлюють особисті емоції. Сьогодні патріотична творчість не залишає байдужим жодного виконавця. Адже їх слова, музика, пісні і танці підтримують бажання миру на нашій землі, підкріплюють могутній дух успіху та перемоги, - привітав учасників заступник голови облдержадміністрації Едуард Гугнін.

- Сьогодні українська патріотична творчість набуває нового потужного розмаху. Адже нині ніхто не залишається осторонь тих подій, які відбуваються у наші країні. І тому дуже важливо підтримувати молодь в її бажанні донести свою любов до рідної Батьківщини, сприяти реалізації її творчого потенціалу та здібностей. Обласний конкурс патріотичної творчості «Спадщина» із року в рік підтримує юні таланти, - підкреслила начальник Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації Наталія Власова. 

 Конкурс проводиться за номінаціями: Українська народна пісня (номінація вокального жанру, що включає фольклорні пісні часів українського національного відродження, що збереглися в колективній усній народній творчості); Класика патріотичної пісні (номінація вокального жанру, що включає українські естрадні патріотичні пісні, створені до початку Революції Гідності в Україні); Пісні, народжені АТО (номінація вокального жанру, що включає українські сучасні патріотичні пісні будь-якого музичного стилю, присвячені подіям 2013-2017 років на сході України); Авторська пісня (номінація вокального жанру, що включає українські патріотичні пісні будь-якого музичного стилю, виконані автором музики та (або) тексту слів); Коли співають солдати (номінація вокального жанру, що включає українські патріотичні пісні будь-якого музичного стилю, виконані особою або групою осіб, які проходять службу в лавах Збройних сил України, або мають статус учасника бойових дій (АТО); Народна хореографія (номінація хореографічного жанру, що включає хореографічні композиції, які побудовані на фольклорі, народних традиціях, звичаях і обрядах українського народу та включають як традиційні, так і нові форми у народній хореографії); Сучасна хореографія (номінація хореографічного жанру, що включає хореографічні композиції будь-якого стилю та жанру, виконані під супровід фонограми сучасної української музики).

У фінал конкурсу потрапило 230 танцювальних колективів та вокалістів. Всі вони отримали почесні грамоти та пам’ятні призи, а також подарунки від спонсорів.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 815-го дня війни

Незламний запорізький бізнес

Жителі регіону – про майбутнє Запорізького краю

Запоріжжя перезавантажується: плани розвитку регіону окреслив голова ОДА Іван Федоров на «Запорізькій платформі співпраці та розвитку 2024»

Життя під час війни: виклики для Запорізької області

«Запорізька платформа співпраці та розвитку» – формула успішного майбутнього

У 1944 році через примусову депортацію «совєтами» понад 190 тисяч кримських татар втратили дім, свої сімʼї та навіть життя

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області

Впродовж доби окупанти 452 рази вдарили по Запорізькій області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 814-го дня війни

Як не втратити зв’язок та інтернет під час відключень електроенергії

У Запоріжжі виявили 2 автобуса, водії яких працювали без дозвільних документів