Пошук

Архів новин

Важливо

НАЗК

PPU

DSVV

e-data

NADUpPrU

AmKU

NADS

UVPZp

DAEE

AB

ZRCZ

GUMNSUZp

PFZU

OCPVM

DOZ

DOiN

DSZN

IHP

Футбол єднає молодь та ветеранів АТО

Новини | 13/06/2017 09:48

Футбол єднає молодь та ветеранів АТО

За ініціативи Української асоціації інвалідів АТО у сел. Нововасилівка Приазовського району  вдруге відбувся футбольний турнір «Кубок миру «Ми любимо тебе, Україно» серед хлопчиків 2004-2006 року. Його організував учасник київського Майдану та антитерористичної операції, голова фермерського господарства «Стем» Валерій Стоянов.

Позмагатися, познайомитися та гарно відпочити приїхали шість команд із Дніпра, Херсона, Мелітополя та Енергодара. На свято також завітав український солдат, наш земляк Олексій Грищенко, який, отримавши на війні страшні поранення, продовжує допомагати своїм побратимам. Поруч із ними були учасники АТО з різних областей, демобілізовані бійці батальйонів «Донбас», «Київська Русь», інших добровольчих формувань, представники обласного військового комісаріату та влади.

Щиру подяку ініціаторам свята від очільника області Костянтина Бриля передав заступник директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Олександр Зубченко.

- Цього сонячного дня ми показуємо нашу єдність та пошану до наших захисників, готовність вступити до безвізової європейської родини, отримати нові можливості, побачити вільний світ, який відстояли українці на Майданах та на буремному Сході, -  зазначив посадовець.

З вітаннями також звернулися заступник голови Приазовської райдержадміністрації Марина Попова, заступник обласного військового комісара Роман Романюк, поет Володимир Шишман, священик Української православної церкви Київського патріархату отець Кирило. Почесними грамотами облдержадміністрації було нагороджено начальника відділу культури райдержадміністрації Ольгу Кірпік, районного військового комісара Олега Зеленецького, тренерів Вадима Лобинцева та Юрія Ярмошенка.

Також Олександр Зубченко вручив шести підліткам сертифікати на оздоровлення за рахунок коштів обласного бюджету. Спортсмени побувають у найкращих дитячих таборах Азовського узбережжя, де отримають багато нових вражень. Керівник обласного центру допомоги учасникам АТО Олексій Сквордяков передав дітям вітання від запорізьких ветеранів та подарував футбольні м’ячі.

Учасники турніру вшанували хвилиною мовчання загиблих героїв антитерористичної операції. Медаллю «За розвиток Запорізького краю» було відзначено посмертно солдата 72-ї окремої механізованої бригади Віктора Четвертакова та бійця 23-го окремого мотопіхотного батальйону Миколу Кучеркова.  Нагороди отримали рідні та близькі військових.

У напруженій боротьбі переможцем турніру стала команда «СТЕМ» із сел. Приазовське. Без сумніву, цей день для юних футболістів був сповненим яскравих емоцій та любові до України.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Про головне

YouTube_Zoda

AD

BV

UPDL

EP

ZORM

IMZO

ZRIO

OCUATO

TSER

Teplo

PMB

DK_DM_ATO

ARRZO

ugl

Зміни одне життя

GSiV

OGL

BUDJET

LPL

FSOZO

SRGS

Zapobigania_korypcia

Strategia

PZG_1932_1933

Сhildren from Zaporizhzhya

OKRZK

ECO

EnergyMapZR

ZOTIC

PROON