Пошук

Архів новин

Важливо

НАЗК

PPU

DSVV

e-data

NADUpPrU

AmKU

NADS

UVPZp

DAEE

AB

ZRCZ

GUMNSUZp

PFZU

OCPVM

DOZ

DOiN

DSZN

Зелений туризм у Запорізькій області  набирає обертів

Новини | 30/06/2017 14:53

Зелений туризм у Запорізькій області набирає обертів

У селі Геленджик Вільнянського району хлібом-сіллю зустріли  учасників виїзного засідання обласної координаційної ради з питань розвитку підприємництва. Місце проведення заходу – історико-культурний комплекс «Етносело»  - було вибрано невипадково, адже засідання було присвячене розвитку сільського зеленого туризму в області.

- Сфера зеленого туризму, безумовно, повинна розвиватися сьогодні. У першу чергу, вона потрібна не стільки підприємцям, скільки нашим селам. Вони мають багату історію, культуру і природу. І дуже шкода, що сьогодні все це мало хто може бачити. Було б непогано, якби в розвитку сільського туризму участь брали представники місцевого самоврядування, адже в умовах реформи потрібно хапатися за кожну можливість показати і розвивати свою територію, - зазначила заступник голови-керівник апарату  облдержадміністрації Зінаїда Бойко.

Напрямок зеленого туризму в області стрімко набирає обертів не тільки серед відпочиваючих, а й представників бізнесу.  Подоїти корову, порибалити у ставку, що кишить рибою,  покосити сіно – таку сільську екзотику охочі відпочити можуть знайти зовсім неподалік Запоріжжя.

З метою обміну досвідом до участі у засіданні були запрошені власники садиб та керівники громадських об’єднань, що опікуються цим напрямком.

Учасникам координаційної ради  було  презентовано проекти зеленого туризму Мелітопольского, Якимівського, Запорізького та Вільнянського районів, які свідчать про великий  потенціал цієї сфери бізнесу на селі.

Також було виокремлено головні проблеми, що стримують розвиток сільського зеленого туризму. Головна з них – слабка інформованість суспільства про наявність об’єктів туристичних комплексів.

- До садиб рідко  доїжджає громадський транспорт, оскільки за маршрутом немає жодних ні дорожніх вказівників, ні рекламних банерів  загалом, - зазначила голова правління Запорізького обласного громадського об’єднання «Дивосвіт» Інеса Носенко.

За  підсумками розгляду питань членами координаційної ради  ухвалено низку рішень щодо подальшої підтримки цього перспективного бізнесу. 

На сьогодні, за інформацією генерального директора Державної організації «Регіональний фонд підтримки підприємництва в Запорізькій області» Володимира Степаненка, у регіоні функціонують 32 об’єкти агротуризму, з яких 15 уже претендують на отримання сертифікатів у рамках проекту ЄС.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Про головне

YouTube_Zoda

IMZO

AD

BV

UPDL

ZORM

Держава турбується про тебе

ZRIO

OCUATO

Teplo

PMB

ProZorro

DK_DM_ATO

ARRZO

"Чорний список" водіїв порушників

ugl

Зміни одне життя

GSiV

OGL

BUDJET

LPL

FSOZO

SRGS

Zapobigania_korypcia

Strategia

PZG_1932_1933

Сhildren from Zaporizhzhya

OKRZK

ECO

EnergyMapZR

ZOTIC

PROON