Пошук

Архів новин

Важливо

НАЗК

PPU

DSVV

e-data

NADUpPrU

AmKU

NADS

UVPZp

DAEE

AB

ZRCZ

GUMNSUZp

PFZU

OCPVM

DOZ

DOiN

DSZN

IHP

Запорізький боєць отримав високу відзнаку за гідну участь в Іграх Нескорених

Новини | 11/10/2017 13:28

Запорізький боєць отримав високу відзнаку за гідну участь в Іграх Нескорених

Голова облдержадміністрації Костянтин Бриль зустрівся з учасником ІІІ Ігор Нескорених Євгеном Олексенком та привітав військовослужбовця, який єдиний представляв Запорізьку область на цих змаганнях.

Цього року військові-спортсмени втретє зустрілися в канадському місті Торонто. У змаганнях взяли участь 550 поранених бійців із 17 країн, які змагались у 12 адаптивних спортивних дисциплінах. Уперше в таких змаганнях виступала українська збірна, яка показала високий рівень досягнень.        

П’ятнадцять українських спортсменів змагалися в шести дисциплінах:  пауерліфтингу, плаванні, легкій атлетиці, веслуванні на тренажері, стрільбі з лука та велоспорті на шосе.

За підсумками виступів національна збірна Ігор Нескорених здобула 14 медалей.

До складу української збірної увійшов єдиний представник Запорізької області Євген Олексенко. Євген проходив службу у Збройних Силах України з липня 2015 до грудня 2016 року, отримав поранення у серпні 2016, проте знову повернувся у стрій. За словами військовослужбовця, у спорт він прийшов з метою зміцнення здоров’я та реабілітації після травми, почав займатися пауерліфтингом.

За високі досягнення голова облдержадміністрації Костянтин Бриль вручив Євгену Олексенку відзнаку – медаль «За розвиток Запорізького краю», а також  сертифікат для проходження реабілітації двічі на рік у санаторії «Глорія».

- Своїм прикладом Євген показав незламність характеру українського бійця та проявив мужність, наполегливість, бажання перемагати та йди вперед, любов до життя. Саме ці риси характеру, як ніколи, потрібні українцям. Задача, яка стоїть наразі перед владою, – забезпечити реабілітацію учасників АТО. У Запорізькій області нараховується близько 11 тисяч демобілізованих військовослужбовців, багатьом із них необхідна медична та психологічна допомога. Саме тому на 2018-2019 рік на Великому Лузі заплановано відкриття центру реабілітації для учасників АТО, - повідомив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Після повернення з Канади  Євген продовжує тренування та вже з листопада розпочинає підготовку до наступних Ігор Нескорених.

Довідково: Ігри Нескорених (Invictus Games) – міжнародні спортивні змагання серед військовослужбовців та ветеранів, які зазнали травм, поранень або захворювань під час або внаслідок виконання службового обов’язку, засновані принцом Гаррі.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Про головне

YouTube_Zoda

AD

BV

UPDL

EP

ZORM

IMZO

ZRIO

OCUATO

TSER

Teplo

PMB

DK_DM_ATO

ARRZO

ugl

Зміни одне життя

GSiV

OGL

BUDJET

LPL

FSOZO

SRGS

Zapobigania_korypcia

Strategia

PZG_1932_1933

Сhildren from Zaporizhzhya

OKRZK

ECO

EnergyMapZR

ZOTIC

PROON