Пошук

Архів новин

Важливо

НАЗК

PPU

DSVV

e-data

NADUpPrU

AmKU

NADS

UVPZp

DAEE

AB

ZRCZ

GUMNSUZp

PFZU

OCPVM

DOZ

DOiN

DSZN

IHP

Запорізькі громади стають центром розвитку економіки і територій

Новини | 12/10/2017 16:24

Запорізькі громади стають центром розвитку економіки і територій

У  рамках ІІ міжнародного форуму «InCo Forum-2017», присвяченого актуальним питанням кооперації об’єднаних територіальних громад і бізнесу, відкрито три практичні панелі: «Посилення спроможності громад: європейський досвід і програми міжнародної технічної допомоги», «Підвищення енергетичної ефективності територій» та «Інтеграція у світове співтовариство та розвиток міжнародних коопераційних зв’язків».

У їх роботі взяли участь представники органів влади та територіальних громад, дипломати, українські й зарубіжні інвестори, власники бізнесу, експерти, представники проектів міжнародної технічної допомоги. В офіційному відкритті першої панелі взяла участь заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації Зінаїда Бойко.

- Дуже приємно, що другий рік поспіль обласний центр стає місцем зустрічі людей, які беруть участь у форумі. Саме зараз у державі активно впроваджується реформа децентралізації. Запорізька громада вже може говорити про успіхи, які бачить не лише область, а й уся Україна. Зокрема, цього року запорізькі об’єднані територіальні громади презентують власні стенди. Їм є що показати, існує багато досягнень та великий потенціал. Нині громади мають можливість знайти надійних партнерів для свого розвитку. Протягом року ми будемо реалізовувати проекти, які будуть започатковані сьогодні, - зазначила у вітальному слові Зінаїда Бойко.

Перший секретар представництва ЄС в Україні Бенедикт Херрманн відзначив, що нові територіальні громади, які наразі створюються в Україні, стають потужними центрами зростання бізнес активності.

- Сьогодні Україні, як ніколи, потрібне економічне зростання та сучасний розвиток. Наразі саме громади стають центром розвитку економіки та розвитку територій на місцях. На сьогодні в Україні  ми бачимо перші кроки реформи з децентралізації, зокрема – позитивний досвід Запорізького регіону, - підкреслив Бенедикт Херрманн.

Учасники заходу обговорили питання необхідності посилення діалогу між владою та громадою, створення коопераційних економічних інституцій, залучення інвестицій у громади, стратегічного планування розвитку громад, соціальні аспекти децентралізації тощо.

Під час засідання панелі «Підвищення енергетичної ефективності територій» фахівці зосередилися на питаннях енергоефективності у громадах, досвіду та можливостостей застосування державно-приватного партнерства для проектів у сфері енергоефективності, інструментів упровадження інноваційних технологій у сфері теплопостачання та енергозбереження тощо.

У рамках роботи третьої панелі «Інтеграція у світове співтовариство та розвиток міжнародних коопераційних зв’язків» представники влади та бізнесу з різних країн порушили питання дипломатичної підтримки національного бізнесу за кордоном та партнерських відносин України з іншими країнами. Організатори переконані, що цей захід допоможе громадам  обрати ефективний шлях розвитку, зміцнити економіку території, а бізнесу – знайти нові можливості та реалізувати успішні проекти.

Керівники компаній Запорізького регіону отримали широкі можливості для налагодження міжнародних контактів за допомогою В2В-перемовин з представниками торгово-економічних місій посольств іноземних держав, міжнародних організацій і бізнесменів.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Про головне

YouTube_Zoda

AD

BV

UPDL

EP

ZORM

IMZO

ZRIO

OCUATO

TSER

Teplo

PMB

DK_DM_ATO

ARRZO

ugl

Зміни одне життя

GSiV

OGL

BUDJET

LPL

FSOZO

SRGS

Zapobigania_korypcia

Strategia

PZG_1932_1933

Сhildren from Zaporizhzhya

OKRZK

ECO

EnergyMapZR

ZOTIC

PROON