Пошук

Архів новин

Важливо

НАЗК

PPU

DSVV

e-data

NADUpPrU

AmKU

NADS

UVPZp

DAEE

AB

ZRCZ

GUMNSUZp

PFZU

OCPVM

DOZ

DOiN

DSZN

Переможці конкурсу для обдарованої молоді отримали нагороди

Новини | 14/11/2017 13:48

Переможці конкурсу для обдарованої молоді отримали нагороди

В облдержадміністрації відбулося урочисте нагородження переможців обласного конкурсу для обдарованої молоді у галузі науки 2017 року. Привітали  лауреатів заступник голови облдержадміністрації Едуард Гугнін, голова обласної ради Григорій Самардак, директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Тетяна Озерова, начальник Управління молоді, фізичної культури та спорту Наталія Власова,  ректор Запорізького національного технічного університету Сергій Бєліков.

Щорічно Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації проводить обласний конкурс для обдарованої молоді в галузі науки.

Цього року було подано рекордну кількість наукових робіт - 98, з яких 67 – роботи студентів, 22 – молоді науковці та дев’ять  - від молодих спеціалістів. Традиційно найактивнішими учасниками конкурсу залишаються студенти Запорізького національного технічного університету, Таврійського державного агротехнологічного університету та Запорізького національного університету. Також незмінними учасниками є молоді спеціалісти промислових підприємств ПАТ «Запоріжсталь», АТ «Мотор Січ» та КП «НПК Іскра». Вперше цього року в конкурсі взяли участь науковці з Інституту олійних культур Національної академії аграрних наук України.

- Цього року учасників розділили на три категорії: студенти, молоді науковці та молоді спеціалісти. Також було збільшено кількість номінацій – додано такі номінації як мистецтвознавство, архітектура та дизайн; державне управління та політичні науки; фізичне виховання та спорт; менеджмент управління. Зазвичай найбільш кількісними напрямками залишаються економічні та технічні науки. Цей конкурс не втрачає своєї актуальності та популярності серед молоді нашого регіону. Обласна влада, зі свого боку, намагається максимально розширити межі номінацій, аби вся молодь, яка займається науковою діяльністю, незважаючи на сферу, могла взяти участь у конкурсі та позмагатися за звання переможця, - зазначила  Наталія Власова.

Заступник голови облдержадміністрації Едуард Гугнін вручив переможцям конкурсу дипломи та почесні грамоти.

- Титанічна праця, розвиток науки і завзятість ‑ ось майбутнє Запорізького регіону. Знання не повинні  лежати мертвим вантажем, необхідно постійно прагнути вдосконалюватися та накопичувати нові знання. Розвивати здібності молоді Запорізького краю - одне з пріоритетних завдань керівництва області. Саме тому  ми намагаємося залучати молодь до участі в різноманітних проектах, акціях та науково-дослідних роботах. Обласний конкурс є саме тією платформою, яка надає можливість нашій молоді випробувати себе в різноманітній діяльності, застосувати на практиці здобуті знання, проявити свої здібності і  успішно реалізуватися в суспільстві. Вітаю переможців обласного конкурсу для обдарованої молоді. Бажаю вам успіхів, наукових досягнень і вірю, що в недалекому майбутньому ви впевнено заявите про себе на світовій арені, - звернувся посадовець до переможців конкурсу.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Про головне

YouTube_Zoda

IMZO

AD

BV

UPDL

ZORM

ZRIO

OCUATO

Teplo

PMB

ProZorro

DK_DM_ATO

ARRZO

"Чорний список" водіїв порушників

ugl

Зміни одне життя

GSiV

OGL

BUDJET

LPL

FSOZO

SRGS

Zapobigania_korypcia

Strategia

PZG_1932_1933

Сhildren from Zaporizhzhya

OKRZK

ECO

EnergyMapZR

ZOTIC

PROON