Пошук

Архів новин

Важливо

НАЗК

PPU

DSVV

e-data

NADUpPrU

AmKU

NADS

UVPZp

DAEE

AB

ZRCZ

GUMNSUZp

PFZU

OCPVM

DOZ

DOiN

DSZN

Проблеми зайнятості  учасників АТО розв’язуються комплексно

Новини | 12/01/2018 09:41

Проблеми зайнятості учасників АТО розв’язуються комплексно

Запорізький обласний центр зайнятості у своїй роботі приділяє особливу увагу зайнятості демобілізованих учасників антитерористичної операції.

Протягом 2017 року на обліку в центрах зайнятості Запорізької області перебували 2182  особи із числа демобілізованих учасників АТО, із них 926 звернулися за допомогою. Всі вони отримали весь спектр соціальних послуг, передбачених чинним законодавством. Працевлаштовано 667 демобілізованих  із числа учасників АТО, в тому числі за сприяння служби зайнятості - 514 осіб; 60 громадян отримали одноразову виплату допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності; 148 осіб взяли участь у громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру.

Крім цього, пройшли підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації 157 осіб  із числа учасників АТО. Зокрема,  семеро демобілізованих учасників АТО були направлені в Одеський ЦПТО на курси підприємницької діяльності у сфері малого бізнесу. Рівень працевлаштування після професійного навчання за направленням служби зайнятості склав 98,1%.

Фахівці центрів зайнятості постійно проводять інформаційну роботу серед  роботодавців, зокрема  щодо можливостей отримати компенсацію витрат на сплату єдиного внеску за працевлаштованих учасників АТО.

Налагоджено активну співпрацю з соціальними партнерами, громадськими організаціями, місцевими радами, з якими спільно проводяться виїзні заходи, наприклад, «Мобільний офіс» за участю фахівців управлінь праці та соціального захисту населення, Пенсійного фонду України та інших організацій,  що дозволяє комплексно підходити до розв’язання проблем учасників АТО.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Про головне

YouTube_Zoda

IMZO

AD

BV

UPDL

ZORM

Держава турбується про тебе

ZRIO

OCUATO

Teplo

PMB

ProZorro

DK_DM_ATO

ARRZO

"Чорний список" водіїв порушників

ugl

Зміни одне життя

GSiV

OGL

BUDJET

LPL

FSOZO

SRGS

Zapobigania_korypcia

Strategia

PZG_1932_1933

Сhildren from Zaporizhzhya

OKRZK

ECO

EnergyMapZR

ZOTIC

PROON