Новини

Освітяни готуються до проведення ЗНО, яке випускники професійно-технічних навчальних закладів здаватимуть вперше

12 січня 2018 - 11:50

На базі Запорізького професійного ліцею сервісу відбувся семінар-практикум заступників директорів, методистів  та викладачів української мови та літератури  щодо підготовки до державної підсумкової атестації у форматі ЗНО, який провела заступник начальника управління - начальник  відділу дошкільної, загальної середньої та професійної освіти  Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Валентина Хіврич та  представники науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області.

Семінар проведено у вигляді сучасного та інформативного тренінгу у формі розподілу учасників на групи : «адміністрація», «викладачі, класні керівники», «батьки» і «учні» , які ставили перед собою конкретні завдання і цілі для якісної підготовки і участі в ЗНО.

Учасники заходу обговорили питання проходження учнями професійно-технічних закладів державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання, що буде відбуватися для випускників цієї категорії  у 2018 році вперше.

Цікавою та змістовою стала доповідь заступника директора з навчальної роботи  та за сумісництвом викладача української мови ДНЗ «Михайлівське ВПУ» Наталії Ільченко на тему «Підготовка до ЗНО. Конкретні кроки та слушні поради».

У 2018 році зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури проходитимуть учні (слухачі, студенти) професійно-технічних, вищих навчальних закладів, які в 2018 році здобудуть повну загальну середню освіту. Результати тестування з цього предмета зараховуватимуться їм як оцінки  державної підсумкової атестації за освітній рівень повної загальної середньої освіти.

Організація та проведення заходу отримали високу оцінку її учасників.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також