Новини

Досвід сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу у Токмацькому районі вивчають на республіканському рівні

13 квітня 2018 - 15:29

У рамках республіканського семінару, організованого Міністерством агро політики та продовольства України у Запоріжжі, відбулося виїзне засідання практичного круглого столу на тему: «Розвиток кооперації та рибництва – особливості розвитку та перспективи державної підтримки» у с. Покровське Токмацького району.

У заході взяли участь в. о. директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Андрій Поляков, експерт офісу підтримки реформ при Міністерстві аграрної політики та продовольства України Олександр Митченок, представники Мінагрополітики України, керівники Жовтневої сільської ради та сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу «Жовтневий».

Голова Жовтневої сільської ради Наталія Антипенко ознайомила учасників заходу з історією створення  СОК «Жовтневе» та результатами його діяльності.

Представники Мінагрополітики України, у свою чергу,  поінформували членів сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу про перспективи та можливості їх участі в державних програмах підтримки.

У практичній частині гості ознайомилися з виробничими та лабораторними потужностями кооперативу,  організацією прийомки молока, переробки та збуту продукції СОК «Жовтневе».

Наступною зупинкою представників Мінагрополітики України стало   ТОВ «Акватіс», що працює у  с. Верхня Криниця Василевського  району.

Оглядаючи виробничі об’єкти товариства, присутні ознайомилися з досвідом реалізації інвестиційного проекту відтворення та товарного виробництва осетра.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також