Новини

У Розівському районі нова пекарня забезпечить населення своїм свіжим хлібом

18 травня 2018 - 13:51

З нагоди відкриття нової пекарні у Розівському районі  голові облдержадміністрації Костянтину Брилю урочисто вручено хліб нового виробництва. Передав хліб керівнику регіону голова Розівської райдержадміністрації Володимир Ревут.

Він повідомив, що більше 15 років жителі Розівського району купували хліб, привезений з Оріхівського та Запорізького районів. Тож місцевий підприємець, керівник ТОВ «Прогрес» Ярослав Пенгрін вирішив створити власне підприємство, аби люди могли насолоджуватись свіжою випічкою. Завдяки відкриттю нового підприємства створено 15-20 додаткових робочих місць. Також було придбано обладнання для фасування круп. у майбутньому керівництво ТОВ «Прогрес» планує відновити місцевий млин.

Костянтин Бриль подякував пекарям за дарунок та наголосив, що влада завжди підтримуватиме розвиток  бізнесу на місцях.

- Виробники хліба здавна дуже поважалися в Україні. Відкриття нового підприємства є позитивним  не лише з точки зору забезпечення населення смачною та свіжою випічкою. Пекарня ще й створила нові робочі місця та поповнюватиме місцевий  бюджет податками. Окремо хочу зазначити, що керівник цього підприємства -один із найбільших меценатів у районі. Він також відомий тим, що активно підтримує Фонд оборони області. Саме таких відповідальних та соціально активних представників бізнесу поважають і влада, і люди, - зазначив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також