Новини

«Острів скарбів» зустрів родини і дітей загиблих воїнів АТО

13 липня 2018 - 15:34

За сприяння голови облдержадміністрації Костянтина Бриля та народного депутата України Ігоря Артюшенка 32 дитини та 23 супроводжуючих відвідали Кирилівський аквапарк «Острів скарбів».

Представники Благодійного фонду «Солдатські матері» звернулися до обласної влади з проханням організувати відпочинок для дітей та сімей загиблих воїнів АТО. Також вони звернули увагу народного депутата України на необхідність вирішення питання забезпечення транспортом відпочивальників, що було вирішено за сприяння  обласної влади.

Супроводження малечі на відпочинок забезпечили фахівці Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури та Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації.

За словами Костянтина Бриля, влада Запорізької області приділяє особливу увагу тим, хто потребує підтримки.

- Батьки цих дітей, які сьогодні поїхали на відпочинок, зробили чимало не тільки для Запорізького регіону, а й для всієї України. Тож найменше, що може зробити влада, – підтримати сім’ї захисників України. Дякую всім, хто підтримав малечу, що втратила батьків через дії агресора на Сході України, і закликаю всіх запоріжців не залишатися байдужими до потреб цих сімей, - зазначив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також