Новини

Під час прямої телефонної лінії запоріжцям розповіли про можливості працевлаштування та перенавчання

14 вересня 2018 - 10:46

В обласному контактному центрі відбулася пряма телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідала директор Запорізького обласного центру зайнятості Ірина Дуднік.

До посадовця звернулися жителі міст Запоріжжя, Вільнянська, а також Василівського, Новомиколаївського та Михайлівського районів.

Заявників цікавили питання працевлаштування, постановки на облік безробітних,  допомоги у виборі майбутньої професії, перенавчання, підвищення кваліфікації, організації проведення громадських робіт тощо.

Зокрема,  учасник АТО з Новомиколаївського району  попросив роз’яснень щодо  постановки на облік у службі зайнятості та отримання соціальних послуг.

Голова Михайло-Лукашевської сільської ради Вільнянського району Тетяна Вініченко висловила подяку очільнику обласної служби зайнятості за роботу Вільнянської районної  філії. Під час телефонної розмови вони також обговорили питання можливості організації громадських робіт соціальної спрямованості на території цієї сільської ради.

Громадян віком  старше 45 років турбували питання підвищення конкурентоспроможності на ринку праці та отримання «ваучера» з метою оволодіння  затребуваною на ринку праці  спеціальністю.

Телефонували також  батьки, діти яких навчаються у випускних класах, та цікавилися питання вибору майбутньої професії та можливості проходження профтестування на базі центрів  зайнятості області.

Кожному  заявнику  надано  відповідні  вичерпні роз’яснення.

Довідково: Протягом січня-серпня 2018 року комплекс різноманітних послуг та матеріального забезпечення отримали 46,8 тис. безробітних, які перебували на обліку служби зайнятості.  За сприяння служби зайнятості протягом січня-серпня 2018 року 31,6 тис. осіб знайшли роботу, в тому числі 15,2 тис. осіб працевлаштовано до набуття статусу безробітного. Всі послуги служби зайнятості безкоштовні.

У Запорізькому обласному центрі зайнятості щоденно працює пряма телефонна  лінія за номером 236-14-71. 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також