Пошук

Архів новин

Важливо

НАЗК

PPU

DSVV

e-data

NADUpPrU

AmKU

NADS

UVPZp

DAEE

AB

ZRCZ

GUMNSUZp

PFZU

OCPVM

DOZ

DOiN

DSZN

Новини | 25/12/2009 15:57

Запорізьких державних службовців визнала громада

В Запорізькій області вперше вручено нагороди «Визнання громади»,  запровадженої Агенцією регіонального розвитку «Пріоритет». Серед перших лауреатів конкурсу став заступник голови обласної державної адміністрації Олександр Сін.

Урочиста церемонія нагородження відбулася у готелі «Інтурист» у Запоріжжі. Протягом місяця 20 громадських організацій вносили пропозиції щодо тих  державних службовців, які, на  думку експертів, є гідними такої високої нагороди – визнання запорізької громади. Головними критеріями відбору організатори вважали небайдужість посадовців до долі пересічних громадян, бажання допомогти, дієві поради, які отримували члени громадських організацій під час вирішення поточних питань, пов’язаних з впровадженням проектів місцевого розвитку.

За ефективну співпрацю з запорізькими підприємцями заступник голови ОДА Олександр Сін отримав пам’ятний сувенір і почесну грамоту асоціації громадських організацій.

- Приємно бачити активність громадських організацій регіону. Доводити, що в області налагоджено діалог між владою і бізнесом, вже не треба. Можна тільки відзначити –  щороку до нього приєднуються десятки нових людей, а це свідчить про вірний напрямок роботи, який треба зберігати і надалі, - висловив переконання Олександр Сін.

Також «Визнання громади» удостоєні начальник головного управління економіки облдержадміністрації Елла Слепян та її заступник Світлана Кругляк.

 

Управління у справах преси та інформації

 

Про головне

YouTube_Zoda

IMZO

AD

BV

UPDL

ZORM

ZRIO

OCUATO

Teplo

PMB

ProZorro

DK_DM_ATO

ARRZO

"Чорний список" водіїв порушників

ugl

Зміни одне життя

GSiV

OGL

BUDJET

LPL

FSOZO

SRGS

Zapobigania_korypcia

Strategia

PZG_1932_1933

Сhildren from Zaporizhzhya

OKRZK

ECO

EnergyMapZR

ZOTIC

PROON