Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508

Новини

Запорізька спортсменка першою в Україні стала чемпіонкою світу з тхеквондо

24 березня 2014 - 16:14

У китайському Тайбеї відбувся чемпіонат світу з тхеквондо ВТФ серед юніорів.

За багато років Україна вперше завоювала золоту медаль з цього виду спорту серед жінок-юніорів.

Перемогу отримала вихованка Запорізької ДЮСШ «Майстер-Січ» Юлія Міюц (тренер Юрій Бабак), яка успішно провела на чемпіонаті п'ять поєдинків. У першому з рахунком 15:4 розгромила суперницю з Хорватії, потім ще більш успішно провела бій проти представниці Казахстану 15:2, у третьому  виграла у тхеквондистки з Греції 9:3.

У півфіналі Юлія перемогла суперницю з Італії 4:0, а у фінальному поєдинку з таким же рахунком - француженку Марі Поль Бле.

Таким чином Юлія Міюц стала першою чемпіонкою світу в історії українського тхеквондо.

Крім того, Юлія завоювала ліцензію на юнацькі Олімпійські ігри, ставши третьою на кваліфікаційному турнірі, який також проходив у Тайбеї.

Дівчина почала тренуватися у віці 6 років у тренера ДЮСШ «Майстер-Січ» Олександра Плецького. Під його керівництвом неодноразово була переможницею чемпіонатів України серед юнаків та кадетів. Восени
2010 року перейшла до Заслуженого тренера України Юрія Бабака.

У 2011 році в Грузії Юлія завоювала срібну медаль чемпіонату Європи серед кадетів, - 2013 році - бронзову медаль чемпіонату Європи серед юніорів у Португалії, і нарешті - довгоочікуване золото чемпіонату світу серед юніорів.