Пошук

Архів новин

Важливо

НАЗК

PPU

DSVV

e-data

NADUpPrU

AmKU

NADS

UVPZp

DAEE

AB

ZRCZ

GUMNSUZp

PFZU

OCPVM

DOZ

DOiN

DSZN

Новини | 29/08/2006 15:27

Конкуренція – передумова розвитку демократичного суспільства

Голова територіального відділення розповів журналістам про пріоритети діяльності очолюваної установи. Серед основних напрямків роботи – сприяння розвитку та захисту конкуренції, запобігання монополізації товарних ринків, захист підприємців та споживачів від зловживання монопольним становищем на ринку та від недобросовісної конкуренції тощо. За словами Олександра Білого, сучасна система національного антимонопольного законодавства базується на Законі України «Про захист економічної конкуренції».

Керуючись ним, а також іншими законодавчими актами в своїй діяльності, обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України з початку року виявило та припинило 14 порушень законодавства про захист економічної конкуренції (зловживання монопольним становищем), 6 - у вигляді антиконкурентних дій органів влади, органів місцевого самоврядування та органів адміністративно-господарського управління та контролю, 33 - у вигляді неподання інформації на запит голови відділення у встановлені строки, 6 – за фактом недобросовісної конкуренції. Всього відділенням припинено 59 порушень законодавства про захист економічної конкуренції та 13 дій, що мали такі ознаки.

Олександр Білий зазначив, що територіальне відділення постійно проводить моніторинг ринку хліба, нафтопродуктів, інших життєво важливих для суспільства ринків:

- У разі будь-яких змін на ринку, постійний моніторинг дозволяє більш оперативно реагувати на порушення антимонопольного законодавства, - зазначив посадовець.

Наприкінці брифінгу Олександр Білий відповів на запитання журналістів.

 

Прес-служба облдержадміністрації

Про головне

YouTube_Zoda

IMZO

AD

BV

UPDL

ZORM

Держава турбується про тебе

ZRIO

OCUATO

Teplo

PMB

ProZorro

DK_DM_ATO

ARRZO

"Чорний список" водіїв порушників

ugl

Зміни одне життя

GSiV

OGL

BUDJET

LPL

FSOZO

SRGS

Zapobigania_korypcia

Strategia

PZG_1932_1933

Сhildren from Zaporizhzhya

OKRZK

ECO

EnergyMapZR

ZOTIC

PROON