Пошук

Архів новин

Важливо

НАЗК

PPU

DSVV

e-data

NADUpPrU

AmKU

NADS

UVPZp

DAEE

AB

ZRCZ

GUMNSUZp

PFZU

OCPVM

DOZ

DOiN

DSZN

Для вимушених переселенців стала доступною бізнес-освіта

Новини | 12/06/2015 16:37

Для вимушених переселенців стала доступною бізнес-освіта

На території історико-туристичного комплексу «Етносело», що в с. Червонокозацьке Вільнянського району, відбувся семінар для вимушених переселенців, безробітних з метою подальшої соціалізації у суспільство через придбання навичок майбутнього підприємця. Його проведено Державною організацією «Регіональний фонд підтримки підприємництва в Запорізькій області» за підтримки облдержадміністрації в рамках проекту «Бізнес-освіта для біженців та вимушених переселенців з Донецької, Луганської областей та АР Крим». Проект реалізується за фінансової підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні та співфінансується обласним бюджетом, який виділив 40 тис. грн.

Слухачі ознайомилися з вимогами законів про працю, нормами Податкового Кодексу України, перевагами асоціації України в ЄС, обговорили проблеми української економіки та можливості їх подолання, а також роль підприємництва у створенні демократичного суспільства в країні. 

Також учасники змогли ознайомитися з практичною діяльністю історико-туристичного комплексу «Етносело», де відбулися майстер-класи для дітей з національного танцю, розпису будинків, виробництва саману, плетіння тинів, виробництва ляльок-мотанок, виготовлення українських сопілок.

До речі, історико-туристичний комплекс «Етносело» є агротуристичним об’єктом та претендентом на сертифікацію згідно з проектом «Система сертифікації якості агротуризму»/«CerTour». На його базі постійно проводяться фестивалі, виставки, арт-акції, виїзні творчі, культурні та екологічні заходи. Крім цього, для відвідувачів доступні майстер-класи із землеробства, покосу, вишивки, кулінарії, ткацтва та плетіння тощо.

 

Управління у справах преси та інформації

Про головне

YouTube_Zoda

IMZO

AD

BV

UPDL

ZORM

Держава турбується про тебе

ZRIO

OCUATO

Teplo

PMB

ProZorro

DK_DM_ATO

ARRZO

"Чорний список" водіїв порушників

ugl

Зміни одне життя

GSiV

OGL

BUDJET

LPL

FSOZO

SRGS

Zapobigania_korypcia

Strategia

PZG_1932_1933

Сhildren from Zaporizhzhya

OKRZK

ECO

EnergyMapZR

ZOTIC

PROON