Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Запорізькі паралімпійці гідно виступили на чемпіонаті світу з плавання

21 липня 2015 - 14:13

Запорізькі плавчині Вікторія Савцова і Марина Вербова гідно виступили у складі паралімпійської збірної команди України  на чемпіонаті світу з плавання, що проходив з 13 по 19 липня у Глазго, Великобританія.

Як повідомили в Управлінні молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації, Вікторія виборола срібні медалі в естафеті 4 по 50 метрів на дистанції 50 м вільним стилем та на дистанції 100 м вільним стилем з часом 1 хвилина 14.06 секунди.  Марина, вихованка Запорізького регіонального центру «Інваспорт», посіла шосте місце на дистанції 50 м вільним стилем та четверте - на дистанції 50 м на спині.

Загалом національна паралімпійська збірна команда, яка виступала у складі 43 спортсменів, виборола 63 високі нагороди та посіла друге місце у чемпіонаті. Українські плавці завоювали 21 золоту, 27 срібних та 15 бронзових медалей. Причому в останній день змагань нашим спортсменам вдалося вибороти одну золоту, п'ять срібних та дві бронзові нагороди.

Чемпіонат світу з плавання зібрав у Глазго майже 600 спортсменів-паралімпійців із 68 країн світу, які змагалися за право представляти свої країни на Паралімпіаді 2016 року.