Пошук

Архів новин

Важливо

НАЗК

PPU

DSVV

e-data

NADUpPrU

AmKU

NADS

UVPZp

DAEE

AB

ZRCZ

GUMNSUZp

PFZU

OCPVM

DOZ

DOiN

DSZN

Запорізькі телевізійники обсудили актуальні питання розвитку інформаційного простору

Новини | 21/04/2017 14:58

Запорізькі телевізійники обсудили актуальні питання розвитку інформаційного простору

В облдержадміністрації відбулась робоча нарада представників засобів масової інформації регіону з головою Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Юрієм Артеменком, на якій обговорювалися найактуальніші питання розвитку медіапростору.

Юрій Артеменко поспілкувався з керівниками запорізьких ЗМІ про проблеми, що виникають в роботі регіональних телерадіокомпаній, про останні рішення регуляторного органу щодо подання телерадіоорганізаціями та провайдерами програмної послуги, інформацію про структуру власності, про роботу над проектом закону «Про аудіовізуальні послуги».

 Також голова Національної ради розповів про плани перегляду санкцій, які нині застосовуються до ліцензіантів. На його думку, система попереджень щодо порушень ліцензійних умов та законодавчих вимог втратила ефективність. Натомість дієвішою стала процедура накладання штрафів.

 Місцевих мовників найбільше цікавили терміни, в які відбудеться вимкнення аналогового телесигналу. Юрій Артеменко переконаний, що це має статися тоді, коли хоча б приблизно 80% населення матимуть змогу приймати зображення у цифровому форматі. Це може відбутися до середини наступного року. У цьому контексті голова Національної ради не виключив створення провайдера багатоканального цифрового мовлення в особі державного Концерну РРТ, який би зміг стати конкурентом нинішньому монополісту компанії «Зеонбуд».

Звернув увагу Юрій Артеменко і на наповнення ефіру та контроль Національної ради за дотриманням теле- і радіоканалами правил мовлення у дні трауру (скорботи, жалоби) та днів пам’яті.

Окрім цього, голова Національної ради нагородив Подяками запорізьких телевізійників та побажав їм наснаги та творчості у роботі.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Про головне

YouTube_Zoda

IMZO

AD

BV

UPDL

ZORM

ZRIO

OCUATO

TSER

Teplo

PMB

DK_DM_ATO

ARRZO

ugl

Зміни одне життя

GSiV

OGL

BUDJET

LPL

FSOZO

SRGS

Zapobigania_korypcia

Strategia

PZG_1932_1933

Сhildren from Zaporizhzhya

OKRZK

ECO

EnergyMapZR

ZOTIC

PROON