Пошук

Архів новин

Важливо

НАЗК

PPU

DSVV

e-data

NADUpPrU

AmKU

NADS

UVPZp

DAEE

AB

ZRCZ

GUMNSUZp

PFZU

OCPVM

DOZ

DOiN

DSZN

З нагоди міжнародного Дня захисту дітей Костянтин Бриль нагородив обдарованих учнів регіону

Новини | 01/06/2017 11:55

З нагоди міжнародного Дня захисту дітей Костянтин Бриль нагородив обдарованих учнів регіону

За участю голови облдержадміністрації Костянтина Бриля відбулося обласне свято «Обдаровані учні – 2017». На виконання Указу Президента України «Про заходи щодо розвитку системи виявлення та підтримки обдарованих і талановитих дітей та молоді» та відповідно до Програми розвитку освіти Запорізької області на 2013-2017 роки щорічно обласною премією нагороджуються 36 учнів, а саме: 20 учнів загальноосвітніх навчальних закладів сільських районів, 12 учнів з міст обласного значення і четверо - зі шкіл-інтернатів нового покоління. Переможці та лауреати обласної премії отримали сертифікати та грошові премії.

 Костянтин Бриль привітав переможців всеукраїнських учнівських олімпіад і конкурсів, які прославили Запорізький край на інтелектуальних змаганнях міжнародного, державного та обласного рівнів.

- Наші діти – найкращі на всій землі. Ви – наша еліта. Нині завдяки наполегливій праці та старанням ви отримали почесні звання наймудріших у регіоні. Багато років тому я також старанно навчався. Мабуть, якби я не приділяв такої уваги знанням,  не стояв би зараз перед вами. Дуже хочу подякувати батькам, які виховали таких талановитих дітей, адже саме з вас вони беруть приклад. Окремо дякую викладачам, адже наші педагоги не тільки навчили цих дітей, а й постійно тримають Запорізьку область на п’єдесталі найкращих. Дуже дякую всім, хто зібрався на свято обдарованих учнів, і вітаю вас з перемогами, - зазначив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Відзнаки облдержадміністрації отримали: учень 11 класу Запорізького багатопрофільного ліцею № 99 Хортицького району, переможець 51-ої Міжнародної Менделєєвської олімпіади з хімії (І місце, золота медаль), переможець у номінаціях «Хімія» (І місце в Україні), «Інформатика» (ІІ місце в Україні) Микола Авраменко; учень 11 класу Запорізького ліцею «Логос» Вознесенівського району, переможець 51-ої Міжнародної Менделєєвської олімпіади з хімії (ІІІ місце, бронзова медаль) Владислав Савченко; учень 11 класу Запорізького технічного ліцею Олександрівського району, переможець Національного етапу Міжнародного конкурсу науково-технічної творчості «Інтел-Техно-Україна-2017» (І місце в Україні), Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України» в категорії «Робототехніка» (ІІ місце в Україні), конкурсу-захисту МАН у секції «Інформаційні бази та системи штучного інтелекту» (ІІ місце в Україні), в секції «Авіа- та ракетобудування, машинобудування та робототехніка (ІІІ місце в Україні) Олександр Похилено; учениця 7 класу Запорізького колегіуму «Елінт» Дніпровського району, переможець у номінації «Юні знавці Біблії» (ІІІ місце в Україні, І місце в області) Софія Шостова; учень 9 класу Запорізького багатопрофільного ліцею № 99 Хортицького району, переможець у номінації «Фізика» (ІІ місце в Україні, І місце в області), в номінаціях «Інформатика» (ІІ місце в області), «Математика» (ІІІ місце в області) Микола Башмаков; учень 9 класу Запорізької загальноосвітньої школи № 65 Шевченківського району, переможець у номінації «Економіка» (ІІ місця в Україні та в області), конкурсу-захисту МАН у секціях «Економіка», «Математика» (ІІІ місця в області) Темірбек Урокбаєв; учениця 8 класу Кушугумської гімназії «Інтелект» Запорізького району, переможець у номінації «Українська мова та література» (ІІІ місце в Україні) Лейла Бугрова; учениця 10 класу Запорізької гімназії № 8 Комунарського району, переможець у номінаціях «Німецька мова» (ІІ місце в області), «Історія», «Правознавство» (ІІІ місця області), конкурсу-захисту МАН (ІІІ місце в області) Дарина Малафій; учениця 10 класу Приморського регіонального українсько-болгарського багатопрофільного ліцею, переможець Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка (ІІІ місце в Україні), в номінаціях «Юні знавці Біблії», «Болгарська мова» (ІІІ місця в області) Ганна Плаксіна; учениця 11 класу Мелітопольської загальноосвітньої школи № 4, переможець у номінаціях «Біологія», «Юні знавці Біблії» (ІІ місця в області) Ганна Пітішкіна; учениця 11 класу Токмацької загальноосвітньої школи № 2, переможець у номінації «Біологія» (ІІІ місце в області), конкурсу-захисту МАН у секції «Біологія» (ІІІ місце в області) Маргарита Кащук; учениця 11 класу Енергодарської багатопрофільної гімназії «Гармонія», переможець у номінації «Біологія» (І місце в області), конкурсу-захисту МАН в секції «Агрономія» (ІІ місце в області) Єлизавета Даниленко; учениця 11 класу Андріївської спеціалізованої різнопрофільної школи Бердянського району, переможець у номінації «Екологія» (ІІІ місце в області), конкурсу-захисту МАН у секції «Генетика та селекція» (ІІІ місце в області) Людмила Павленко; учениця 10 класу Вільнянської гімназії «Світоч», переможець у номінації «Історія» (ІІІ місце в області), конкурсу-захисту МАН у секції «Всесвітня історія» (І місце), всеукраїнського конкурсу учнівської творчості в номінації «Література» (ІІ місце в області) Поліна Пазюк; учениця 11 класу Кам’янсько-Дніпровської районної гімназії «Скіфія», переможець у номінації «Англійська мова» (ІІІ місце в області), конкурсу-захисту МАН у секції «Англійська мова» (ІІІ місце в області) Анісія Кулина; учениця 8 класу Пологівської різнопрофільної школи № 2, переможець у номінації «Українська мова та література» (ІІІ місце в області), Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (ІІ місце в області) Ксенія Сторчак; учениця 10 класу навчально-виховного комплексу «Якимівська гімназія», переможець у номінації «Біологія» (ІІІ місце в області), конкурсу-захисту МАН у секції «Біологія людини» (ІІ місце в області) Валерія Козачек; учениця 11 класу Запорізької спеціалізованої школи-інтернату «Січовий колегіум», переможець у номінації «Українська мова та література» (ІІІ місце в області), Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка (ІІІ місце в області) Анастасія Подлєсна;          учень 11 класу Запорізького обласного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Захисник», переможець у номінації «Англійська мова» (ІІІ місце в області), конкурсу-захисту МАН у секції «Мовознавство» (ІІ місце в області) Вадим Фалькевич; учень 11 класу Бердянської гімназії «Надія», переможець у номінації «Болгарська мова» (І місце в області) Євген Бахов; учениця 11 класу Більмацької загальноосвітньої школи, переможець у номінації «Українська мова та література» (ІІІ місце в області) Світлана Фоменко; учениця 11 класу Василівської гімназії «Сузір’я», переможець у номінації «Біологія» (ІІІ місце в області) Єлизавета Лисак; учениця 10 класу Менчикурівської загальноосвітньої школи Веселівського району, переможець у номінації «Географія» (ІІ місце в області) Ганна Цвєткова; учениця 10 класу Гюнівської загальноосвітньої школи № 1 Великобілозерського району, переможець у номінації «Біологія» (ІІІ місце в області) Вікторія Шелест; учениця 11 класу Костянтинівського ліцею «Ерудит» Мелітопольського району, переможець у номінації «Юні знавці Біблії» (ІІ місце в області) Віолетта Шинкаренко; учень 11 класу Михайлівської загальноосвітньої школи № 3, переможець у номінації «Фізична культура» (ІІІ місце в області) Павло Гнідий; учень 11 класу Гуляйпільського колегіуму «Лідер», переможець у номінації «Трудове навчання» (І місце в області) Владислав Кузьменко; учениця 11 класу Новомиколаївської спеціалізованої загальноосвітньої школи, переможець у номінації «Біологія» (І місце в області) Тетяна Бондаренко; учениця 11 класу Оріхівської гімназії «Сузір’я», переможець у номінації «Українська мова та література» (ІІІ місце в області) Євгенія Баранова; учениця 11 класу Нововасилівського навчально-виховного комплексу «Гармонія» Приазовського району, переможець у номінація «Педагогіка і психологія» (І місце в області) Ольга Гордейчук; учениця 9 класу Розівської загальноосвітньої школи № 2, переможець конкурсу-захисту МАН у секції «Історія України» (ІІІ місце в області) Анастасія Міщенко; учениця 11 класу Молочанської загальноосвітньої школи Токмацького району, переможець конкурсу-захисту МАН у секції «Всесвітня історія» (ІІІ місце в області) Вікторія Купіна; учень 11 класу опорного навчально-виховного закладу Чернігівська загальноосвітня школа, переможець у номінації «Географія» (ІІ місце в області) Олексій Линник; учениця 10 класу Запорізького навчально-виховного комплексу № 67 Заводського району, переможець конкурсу-захисту МАН у секції «Кліматологія» (І місце в області) Карина Оголь; учениця 11 класу Мелітопольської спеціалізованої школи-інтернату «Творчість», переможець у номінація «Біологія» (ІІІ місце в області) Анастасія Молчанова; учениця 8 класу Малобілозерської спеціалізованої естетичної школи-інтернату «Дивосвіт», переможець Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (І місце в районі), в номінації «Українська мова та література» (ІІ місце в районі) Катерина Сергєєва.

Крім цього,  заступник голови облдержадміністрації Едуард Гугнін вручив відзнаки переможцям регіональних он-лайн змагань з усного рахунку Прангліміне, який проводився в рамках Міжнародного освітнього проекту «Міксіке» з метою впровадження онлайнового навчання у загальноосвітніх навчальних закладах України та розвитку математичних навичок школярів. Нагороди отримали: учень 3 класу Запорізької гімназії № 31 Матвій Юхта; учень 11 класу Запорізької гімназії № 31 Микита Юхта; учень 4 класу Запорізької гімназії № 31 Микита Сапронов; учениця 8 класу Астраханської загальноосвітньої школи Мелітопольського району Анастасія Мамонтова; а також учитель Великознам'янської загальноосвітньої школи № 4 Кам'янсько-Дніпровського району Максим Халімоненко та учитель Михайлівської загальноосвітньої школи № 3 Олена Калінінська.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Про головне

YouTube_Zoda

IMZO

AD

BV

UPDL

ZORM

Держава турбується про тебе

ZRIO

OCUATO

Teplo

PMB

ProZorro

DK_DM_ATO

ARRZO

"Чорний список" водіїв порушників

ugl

Зміни одне життя

GSiV

OGL

BUDJET

LPL

FSOZO

SRGS

Zapobigania_korypcia

Strategia

PZG_1932_1933

Сhildren from Zaporizhzhya

OKRZK

ECO

EnergyMapZR

ZOTIC

PROON