Пошук

Архів новин

Важливо

НАЗК

PPU

DSVV

e-data

NADUpPrU

AmKU

NADS

UVPZp

DAEE

AB

ZRCZ

GUMNSUZp

PFZU

OCPVM

DOZ

DOiN

DSZN

IHP

Запоріжці активно користуються правом доступу до публічної інформації

Новини | 13/09/2017 10:46

Запоріжці активно користуються правом доступу до публічної інформації

До апарату Запорізької облдержадміністрації протягом січня-серпня 2017 року надійшов 241 запит на публічну інформацію. Найактивнішими запитувачами традиційно залишаються фізичні особи, які направили 169 запитів. Цікавилися також публічною інформацією 37 юридичних осіб та 35 об’єднань громадян. За повідомленням відділу роботи із зверненнями громадян, задоволено 201 запит, 37 запитувачам відмовлено з тієї причини, що облдержадміністрація  не  володіє  і  не  зобов’язана відповідно  до  її  компетенції володіти цією інформацією.

За видами найбільш популярна інформація статистична (98), про товар (роботу, послугу) (60), правова (51), про фізичну особу (18), і одиниці цікавляться  соціологічною інформацією (2), про стан довкілля (екологічна) (1).

Активно користуються правом доступу до публічної інформації громадяни на місцях. Безпосередньо до райдержадміністрацій надійшло 385 запитів. Найбільше їх отримали Мелітопольська РДА (59), Вільнянська (57), Бердянська (25), Більмацька та Михайлівська (по 20).

 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Про головне

YouTube_Zoda

IMZO

AD

BV

UPDL

ZORM

ZRIO

OCUATO

TSER

Teplo

PMB

DK_DM_ATO

ARRZO

ugl

Зміни одне життя

GSiV

OGL

BUDJET

LPL

FSOZO

SRGS

Zapobigania_korypcia

Strategia

PZG_1932_1933

Сhildren from Zaporizhzhya

OKRZK

ECO

EnergyMapZR

ZOTIC

PROON