Новини

Запоріжці активно користуються правом доступу до публічної інформації

13 вересня 2017 - 10:46

Запоріжці активно користуються правом доступу до публічної інформації

До апарату Запорізької облдержадміністрації протягом січня-серпня 2017 року надійшов 241 запит на публічну інформацію. Найактивнішими запитувачами традиційно залишаються фізичні особи, які направили 169 запитів. Цікавилися також публічною інформацією 37 юридичних осіб та 35 об’єднань громадян. За повідомленням відділу роботи із зверненнями громадян, задоволено 201 запит, 37 запитувачам відмовлено з тієї причини, що облдержадміністрація  не  володіє  і  не  зобов’язана відповідно  до  її  компетенції володіти цією інформацією.

За видами найбільш популярна інформація статистична (98), про товар (роботу, послугу) (60), правова (51), про фізичну особу (18), і одиниці цікавляться  соціологічною інформацією (2), про стан довкілля (екологічна) (1).

Активно користуються правом доступу до публічної інформації громадяни на місцях. Безпосередньо до райдержадміністрацій надійшло 385 запитів. Найбільше їх отримали Мелітопольська РДА (59), Вільнянська (57), Бердянська (25), Більмацька та Михайлівська (по 20).

 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також