Пошук

Архів новин

Важливо

НАЗК

PPU

DSVV

e-data

NADUpPrU

AmKU

NADS

UVPZp

DAEE

AB

ZRCZ

GUMNSUZp

PFZU

OCPVM

DOZ

DOiN

DSZN

Запорізький інститут педагогічної освіти підписав меморандум про співпрацю з The LEGO Foundation

Новини | 11/10/2017 16:31

Запорізький інститут педагогічної освіти підписав меморандум про співпрацю з The LEGO Foundation

У Запорізькому обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбулася офіційна зустріч з віце-президентом The LEGO Foundation (Королівство Данія) Каспером Оттоссоном Канструпом і керівником проекту «Сприяння освіті» в Україні Оксаною Ромою у межах меморандуму про взаєморозуміння між МОН України та The LEGO Foundation. До участі долучився заступник голови облдержадміністрації Едуард Гугнін.

Під час зустрічі було підписано Меморандум  між The LEGO Foundation та інститутом педагогічної освіти, метою якого є співпраця у сфері професійного розвитку педагогів дошкільної та початкової ланки освіти, удосконалення якості післядипломної педагогічної освіти шляхом упровадження новітніх освітніх підходів та співпраця у сфері науково-методичного та моніторингового супроводу діяльності The LEGO Foundation щодо впровадження проекту «Сприяння освіті».

Після підписання документа гості ознайомилися з основними напрямами діяльності інституту з підготовки педагогічних працівників  з використанням інноваційних освітніх технологій, зокрема  ігрових, проектувальних, конструювальних.

Едуард Гугнін зазначив, що основним викликом для органів виконавчої влади сьогодні є успішна імплементація нового Закону України «Про освіту», який надає більшу автономію суб'єктам освітньої діяльності у виборі форм та методів навчання. Використання ігрових методів навчання є важливим кроком у цьому напрямку. Посадовець також зауважив, що дитина повинна з радістю йти до школи, а для цього необхідно створити розвиваюче та мотивуюче освітнє середовище. Едуард Гугнін наголосив на важливості принципів людиноцентризму, «неоднотипності дитини», «єдності у різноманітності»,  що є офіційним гаслом Європейського Союзу, а для впровадження цих принципів вчителі та вихователі повинні використовувати різні інструменти та форми взаємодії з учнями.

Протягом 2017 року Інститут тісно співпрацює з The LEGO Foundation: у межах «Педагогічного інтенсиву» та «Серпневих студій», тренери проекту «Сприяння освіті» презентували майстер-класи для педагогічних працівників Запорізької області з використанням конструктора LEGO, а також проводили тренінги на курсах підвищення кваліфікації практичних психологів дошкільних навчальних закладів і шкіл Запорізької області.

Підписання Меморандуму про співпрацю з The LEGO Foundation має стати першим кроком у розвитку майбутнього освітнього простору в області.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Про головне

YouTube_Zoda

IMZO

AD

BV

UPDL

ZORM

ZRIO

OCUATO

TSER

Teplo

PMB

DK_DM_ATO

ARRZO

ugl

Зміни одне життя

GSiV

OGL

BUDJET

LPL

FSOZO

SRGS

Zapobigania_korypcia

Strategia

PZG_1932_1933

Сhildren from Zaporizhzhya

OKRZK

ECO

EnergyMapZR

ZOTIC

PROON