Пошук

Архів новин

Важливо

НАЗК

PPU

DSVV

e-data

NADUpPrU

AmKU

NADS

UVPZp

DAEE

AB

ZRCZ

GUMNSUZp

PFZU

OCPVM

DOZ

DOiN

DSZN

Новини | 11/01/2018 11:46

В облдержадміністрації відбувся молитовний сніданок

Сьогодні  в облдержадміністрації відбулися біблійні читання у рамках Національних молитовних сніданків. У заході взяли участь єпископ Запорізький і Мелітопольський Української православної церкви Київського патріархату владика Фотій, представники церкви «Сіон» та інших релігійних конфесій. Долучилася до читання заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації Зінаїда Бойко.

Сніданок розпочався з молитви, після якої учасники читали Біблію, а пастори ділилися Словом Божим, роздумами та коментарями.

Учасники заходу домовилися проводити такі молитовні сніданки щомісяця.

Керівники церков взяли на себе завдання підтримувати обласну владу у молитвах та наголосили на важливості  починати з молитви та читання Слова Божого кожен день.

- Такі заходи - важливі для нас, представників влади, та для всієї громадськості. Саме в цьому форматі ми знаходимо розуміння, спільний алгоритм, говоримо про любов до ближнього,  про виклики, які стають перед суспільством, владою та державою. Для людини головне – прояв божественої любові як основи життя. Проте, на жаль, багато хто сприймає це як слабкість, тому дуже важливо, щоб людині вистачало сили та мужності чинити саме так, як говорить душа, серце та релігія, - зазначила Зінаїда Бойко.

Національні молитовні сніданки - традиція багатьох демократичних країн світу.

Вже більше 60 років вони проводяться в США, давши початок аналогічним зібранням у Європарламенті, Німеччині, Великобританії та багатьох інших країнах світу. Вважається, що цей захід сприяє духовному єднанню й порозумінню провідних політиків, чиновників, дипломатів і бізнесменів з усього світу.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Про головне

YouTube_Zoda

IMZO

AD

BV

UPDL

ZORM

Держава турбується про тебе

ZRIO

OCUATO

Teplo

PMB

ProZorro

DK_DM_ATO

ARRZO

"Чорний список" водіїв порушників

ugl

Зміни одне життя

GSiV

OGL

BUDJET

LPL

FSOZO

SRGS

Zapobigania_korypcia

Strategia

PZG_1932_1933

Сhildren from Zaporizhzhya

OKRZK

ECO

EnergyMapZR

ZOTIC

PROON