Новини

Запоріжжя приймає всеукраїнський турнір з гандболу

12 січня 2018 - 13:47

У Запоріжжі розпочався  всеукраїнський турнір на призи олімпійського чемпіона Олександра Рєзанова з гандболу серед юнаків 2003-2004 року народження. Змагання триватимуть по 15 січня на базі спортивного комплексу «ЗТР». Участь у турнірі беруть вісім команд з України та Білорусі.

Привітала на урочистому відкритті  учасників турніру  начальник Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації Наталія Власова.

- Наш Запорізький край завжди славився такими талановитими спортсменами як Олександр Рєзанов. На прикладі таких майстрів сьогодні виховується наше підростаюче покоління. Завдяки їм Запоріжжя по праву можна назвати  столицею гандболу, а саме за досягнення спортивної школи та гандбольного клубу «ЗТР». Вихованці цієї школи зміцнюють гандбольні команди всієї країни і є основними гравцями не тільки всеукраїнських стартів, а й міжнародних престижних чемпіонатів, - відзначила Наталія Власова.

Всі команди  розподілено на дві групи. До групи «А» увійшли: «ЗТР», «СКА-III» м. Мінськ, «СКА-I» м. Мінськ та ДЮСШ м. Зіньків. До групи «Б»: «СКА-II» м. Мінськ, ДЮСШ № 3 м. Запоріжжя, ДЮСШ № 3 м. Мелітополь та СДЮЩОР ім. Лагутіна.

Довідково: Олександр Рєзанов - радянський гандболіст, заслужений майстер спорту СРСР та переможець Олімпійських ігор у Монреалі 1976 року. Виступав за гандбольний клуб «ЗТР». На мюнхенській Олімпіаді 1972 року Олександр Рєзанов зіграв у складі збірної СРСР усі шість матчів і закинув три м’ячі. Команда посіла п'яте місце. На монреальській Олімпіаді 1976 року він зіграв також шість матчів і знову став автором трьох голів. Але цього разу команда здобула олімпійське золото.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також