Пошук

Архів новин

Важливо

НАЗК

PPU

DSVV

e-data

NADUpPrU

AmKU

NADS

UVPZp

DAEE

AB

ZRCZ

GUMNSUZp

PFZU

OCPVM

DOZ

DOiN

DSZN

Запоріжжя приймає всеукраїнський турнір з гандболу

Новини | 12/01/2018 13:47

Запоріжжя приймає всеукраїнський турнір з гандболу

У Запоріжжі розпочався  всеукраїнський турнір на призи олімпійського чемпіона Олександра Рєзанова з гандболу серед юнаків 2003-2004 року народження. Змагання триватимуть по 15 січня на базі спортивного комплексу «ЗТР». Участь у турнірі беруть вісім команд з України та Білорусі.

Привітала на урочистому відкритті  учасників турніру  начальник Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації Наталія Власова.

- Наш Запорізький край завжди славився такими талановитими спортсменами як Олександр Рєзанов. На прикладі таких майстрів сьогодні виховується наше підростаюче покоління. Завдяки їм Запоріжжя по праву можна назвати  столицею гандболу, а саме за досягнення спортивної школи та гандбольного клубу «ЗТР». Вихованці цієї школи зміцнюють гандбольні команди всієї країни і є основними гравцями не тільки всеукраїнських стартів, а й міжнародних престижних чемпіонатів, - відзначила Наталія Власова.

Всі команди  розподілено на дві групи. До групи «А» увійшли: «ЗТР», «СКА-III» м. Мінськ, «СКА-I» м. Мінськ та ДЮСШ м. Зіньків. До групи «Б»: «СКА-II» м. Мінськ, ДЮСШ № 3 м. Запоріжжя, ДЮСШ № 3 м. Мелітополь та СДЮЩОР ім. Лагутіна.

Довідково: Олександр Рєзанов - радянський гандболіст, заслужений майстер спорту СРСР та переможець Олімпійських ігор у Монреалі 1976 року. Виступав за гандбольний клуб «ЗТР». На мюнхенській Олімпіаді 1972 року Олександр Рєзанов зіграв у складі збірної СРСР усі шість матчів і закинув три м’ячі. Команда посіла п'яте місце. На монреальській Олімпіаді 1976 року він зіграв також шість матчів і знову став автором трьох голів. Але цього разу команда здобула олімпійське золото.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Про головне

YouTube_Zoda

IMZO

AD

BV

UPDL

ZORM

Держава турбується про тебе

ZRIO

OCUATO

Teplo

PMB

ProZorro

DK_DM_ATO

ARRZO

"Чорний список" водіїв порушників

ugl

Зміни одне життя

GSiV

OGL

BUDJET

LPL

FSOZO

SRGS

Zapobigania_korypcia

Strategia

PZG_1932_1933

Сhildren from Zaporizhzhya

OKRZK

ECO

EnergyMapZR

ZOTIC

PROON