Новини

Запорізька Хортиця приймає кобзарів з усієї України

18 травня 2018 - 15:36

У Запоріжжі протягом двох днів, 18-19 травня, відбудеться V Всеукраїнський конкурс-фестиваль «Хортицький Кобзар».

Засновниками та організаторами мистецького заходу є Національна спілка кобзарів України,  Департамент культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації, Департамент культури і туризму Запорізької міської ради, Національний заповідник «Хортиця», Запорізька обласна філармонія та обласний осередок Національної спілки кобзарів України.

За словами організаторів, проведення конкурсу-фестивалю саме в  Запоріжжі не випадкове, адже саме тут бандурне мистецтво має своє коріння та продовжує розвиватись. Тому Всеукраїнський конкурс-фестиваль - унікальна нагода почути бандуристів з усіх куточків країни. Його учасниками вже стали близько 300 молодих талановитих бандуристів від 6 до 16 років із 15 областей України.

Конкурс-фестиваль «Хортицький Кобзар» - це культурно-мистецька акція на честь Великого Кобзаря України Тараса Григоровича Шевченка. Також це прекрасна нагода об’єднати всіх шанувальників мелодій бандури, поспілкуватися, поділитися досвідом і продемонструвати майстерність гри на інструменті, який по праву вважають національним символом України.

Програма конкурсу-фестивалю „Хортицький Кобзар”:

18 травня у концертному залі ім. М.І. Глінки о 18.00 гала-концерт за участю гурту «Шпилясті кобзарі» (Київ);

19 травня на о. Хортиця, історико-культурний комплекс «Запорозька січ» з 11.00 до 15.00 – «Кобзарське коло».

 Вхід вільний для всіх охочих.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також