"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Інформація про Порядок відшкодування та розмір фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію в Запорізькій обласній державній адміністрації

15 травня 2013 - 13:34

ЗАТВЕРДЖЕНО

 

Розпорядження голови Запорізької

обласної державної адміністрації

 

                                    22.04.2013                № 194  

 

 

Зареєстровано в Головному управлінні

юстиції у Запорізькій області

07.05.2013 за № 30/1613

 

ПОРЯДОК 

відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є Запорізька обласна державна адміністрація

 

1. Порядок відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є Запорізька обласна державна адміністрація (далі – Порядок), визначає механізм відшкодування запитувачами інформації фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються Запорізькою обласною державною адміністрацією та її структурними підрозділами за запитом на інформацію.

2. Цей Порядок застосовується у випадку, коли Запорізька обласна державна адміністрація є  належним розпорядником інформації.

3. Документи за запитом на інформацію надаються безоплатно в таких випадках:

1) особі у разі надання інформації про себе;

2) якщо задоволення запиту на інформацію передбачає виготовлення копій документів обсягом, що не перевищує 10 сторінок;

3)  щодо інформації, що становить суспільний інтерес.

4. Відшкодування запитувачами інформації фактичних витрат на копіювання або друк документів здійснюється у разі потреби у виготовленні більше як 10 сторінок запитуваних документів, починаючи з першої сторінки, відповідно до Розміру фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є Запорізька обласна державна адміністрація, затвердженого цим розпорядженням.

5. Розмір відшкодування витрат на копіювання або друк запитуваних документів визначається відділом фінансового забезпечення апарату Запорізької обласної державної адміністрації.

6. Структурний підрозділ Запорізької обласної державної адміністрації, відповідальний за розгляд запиту на інформацію (далі - підрозділ) у разі необхідності здійснення копіювання або друку документів за запитом на інформацію обсягом більш як 10 сторінок не пізніше передостаннього дня розгляду подає заявку на виписку рахунка для здійснення оплати витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, за формою згідно з додатком 1 (далі - заявка) до відділу фінансового забезпечення  апарату Запорізької обласної державної адміністрації.

7. На підставі отриманої заявки відділ фінансового забезпечення апарату Запорізької обласної державної адміністрації  протягом одного робочого дня виписує Рахунок для здійснення оплати витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію (далі – Рахунок) за формою згідно з додатком 2 і передає його підрозділу для подальшого направлення в установлений законом строк запитувачу інформації.

8.  Оплата відповідно до Рахунка здійснюється у будь-якій фінансовій установі, зручній для запитувача інформації.

9. Після отримання  Запорізькою обласною державною адміністрацією або її підрозділом документа, що підтверджує повну оплату  відповідно до Рахунка, запитувані документи надаються протягом трьох  робочих днів.

10. Відповідь на запит не надається у разі повної або часткової відмови запитувача від оплати  відповідно до Рахунка.

 

Заступник голови – керівник
апарату  Запорізької обласної
державної адміністрації                                                                    Ю.Г. Пелих