Інформаційні матеріали

10 жовтня 2018 - 13:07

4 вересня 2018 року під головуванням заступника голови облдержадміністрації Віктора Скоблікова відбулося чергове засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. До розгляду членам комісії було запропоновано 6 питань, найважливішим з яких, без сумніву, було питання про стан підготовки місцевих органів виконавчої влади до дій в осінньо-зимовий період 2018/2019 років.

Заступник директору Департаменту з питань цивільного захисту населення облдержадміністрації Андрій Булавінов та інші співдоповідачі з цього питання повідомили присутнім про те, що органи управління та сили цивільного захисту до реагування на події,  пов’язані з погодними умовами, готові. Роботи щодо підготовки житлово-комунального та дорожнього господарств, паливно-енергетичного комплексу області проходять згідно з затвердженими графіками.

Стосовно питання про стан безпеки на автошляхах області, начальник Служби автомобільних доріг у Запорізькій області Андрій Івко проінформував присутніх про те, що встановлено та замінено 1058 дорожніх знаків, 50 напрямних стовпчиків, встановлено 2,488 км та відроментовано 0,75 км бар’єрного огородження, ліквідована поросль на протязі 83 км автомобільних доріг. На автомобільних дорогах загального користування державного значення нанесено дорожньої розмітки: проїжджої частини дороги 313 км, поздовжніх ліній 448,3 км, пішохідних переходів 30 одиниць. Всього з початку року ліквідовано ямковості на дорогах загального користування державного значення на площі 119 481 кв.м.

Загальна кількість ДТП на дорогах загального користування у першому півріччі 2018 року зменшилася на 19 % в порівнянні з аналогічним періодом 2017 року. Порівняно з минулим роком на 53 % зменшилася кількість ДТП з загиблими та на 69 % з постраждалими.

За пропозицією Державної установи «Запорізький обласний лабораторний центр МОЗ України» на засіданні комісії був затверджений Комплексннй план заходів щодо санітарної охорони території Запорізької області та захисту населення від інфекційних хвороб, які мають міжнародне значення, на 2018-2022 роки. Необхідність його затвердження обумовлена тим, що епідемічна ситуація з небезпечних інфекційних захворювань, які мають міжнародне значення,  у світі  залишається неблагополучною.

Засідання пройшло в конструктивному руслі. За результатами обговорення всіх винесених на розгляд регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій питань були прийняті відповідні рішення та надані доручення головам райдержадміністрацій і органів місцевого самоврядування, керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації, установ, організацій та підприємств.