Звернутися до облдержадміністрації

З 28.10.2015 електронні звернення розглядаються згідно з вимогами Закону України «Про звернення громадян». На них надається письмова відповідь у встановлений законом термін (поштою, або електронною поштою) на офіційному бланку органу влади за підписом відповідальної посадової особи.

Для того щоб відправити електронне звернення до Запорізької облдержадміністрації, Ви можете заповнити форму, що розміщена нижче, або надіслати листа безпосередньо на адресу електронної пошти: gromada@zoda.gov.ua

Нагадуємо, що згідно з вимогами законодавства у зверненні обов’язково вказуються: прізвище, ім’я, по-батькові заявника, адреса та зміст звернення. Анонімні звернення (без зазначення ПІБ та адреси), а також звернення, в яких відсутній зміст (опис конкретної проблеми, яка підлягає вирішенню), розгляду не підлягають.

Також для прискорення розгляду звернення та можливості оперативного зворотного зв’язку із заявником просимо вказувати номер контактного телефону.

Форма електронного звернення до Запорізької облдержадміністрації

Заповніть це поле
Заповніть це поле
Невірно вказана електронна пошта
Невірно вказан номер телефону
Заповніть це поле
Відправляючі свою дані через цю форму -
Я надаю згоду на обробку моїх персональних даних фахівцями Запорізької облдержадміністрації у відповідності до вимог чинного законодавства України.
Підтвердіть, що Ви не робот

Ваше звернення було отримано

Ми надішлемо Вам відповідь в продовж 30 робочих днів