"Цілодобова гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

В облдержадміністрації відбулось чергове засідання робочої групи з контролю за виконанням плану дій щодо ліквідації заборгованості з виплати зарплати працівникам області

17 червня 2004 - 16:35

Під час чергового засідання робочої групи з контролю за виконанням плану дій щодо ліквідації заборгованості з виплати зарплати працівникам області під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Анатолія Світлицького заслухано керівників Гуляйпільського і Василівського районів та підприємств-боржників. За станом на 1 травня 2004 року заборгованість у Гуляйпільському районі з початку року зросла на 81,4% і становила майже 500 тисяч гривень, а у Василівському – на 30%, але сума становила майже півтора мільйони гривень.

Перш ніж заслухати пояснення керівників, головуючий проаналізував виконання протокольних доручень попередніх засідань робочої групи. Виявилося, що далеко не всі вчасно виконані. Довелося новим протокольним дорученням винести попередження керівникам управлінь сільського господарства і продовольства, освіти та науки облдержадміністрації, інспекції по праці, Вільнянської райдержадміністрації і нагадати про персональну відповідальність.

Перший заступник голови Гуляйпільської райдержадміністрації Олександр Кірієнко доповів, що нині 6 підприємств мають заборгованість. Своєчасно не отримали зарплату 674 особи. Найбільшу питому вагу заборгованості мають два дочірні підприємства ВАТ „Мотор Січ”, завод „Сільмаш” та комунальне підприємство „Теплокомунсервіс”. Різко змінили картину ДП „Мотор Січі”, які на початку року не мали боргів, а потім їх утворили. Є упевненість, що невдовзі вони її ліквідують. Це підтвердили і керівники цих підприємств.

Протокольним дорученням передбачено: якщо протягом червня борги по району збільшаться, від робочої групи внести пропозицію про невідповідність своїй посаді О.Кірієнка.

По Василівському району відповідь тримали заступник голови райдержадміністрації Наталія Зуб та керівники СВК ім. Ватутіна, ВАТ „Родіна”, ВАТ „Завод будівельно-опоряджувальних машин” і комунального підприємства „Водгосп”. Усього в районі 22 підприємства мають заборгованість, своєчасно не отримали зарплату 1225 осіб.

Вирішено по СВК ім. Ватутіна за допомогою звернутись до обласної прокуратури, а по ВАТ „Родіна” – наступного засідання заслухати окрім керівника також керівника виконавчої служби обласного управління юстиції. Попереджена про персональну відповідальність Н. Зуб.

Керівник робочої групи ще раз нагадав присутнім, що Указ Президента України і відповідне розпорядження голови облдержадміністрації про ліквідацію боргів з виплати заробітної плати і надалі будуть знаходитися на суворому контролі.

Читайте також

Система електронного декларування в Україні буде працювати – Володимир Зеленський розпочав термінове засідання РНБО

Запорізька область долучилась до другого Національного плану дій “Жінки, мир, безпека”

МОН пропонує для громадського обговорення проєкт положення про дуальну форму здобуття освіти

Заступниця голови ОДА Олена Теряєва розповіла про нові обмеження карантину у «помаранчевій» зоні та про стан готовності медичних закладів

Визначено лауреатів премії за досягнення в краєзнавчій роботі імені Якова Новицького

Мешканцям області пояснили, що неможливо захворіти на грип та COVID одночасно

В Україні зафіксовано 7 342 нових випадки коронавірусної хвороби COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

Іноземці, які постійно проживають в Україні, та біженці матимуть можливості здобути вищу освіту за кошти державного та місцевого бюджетів

Мінсоцполітики інформує про діяльність Кризового центру для жінок із дітьми «Місто Добра»

Оголошено обласний конкурс учнівських робіт «Мій погляд на енергозбереження»

Проведено перше засідання робочої групи з вирішення податкових питань фермерів