"Цілодобова гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

В м. Запоріжжі відбулися урочисті збори з нагоди Дня медичного працівника

17 червня 2004 - 16:28

В обласному музично-драматичному театрі імені Магара пройшли урочисті збори медичних працівників області з нагоди їх професійного свята. Тепло вітали трудівників життєво важливої галузі заступник голови облдержадміністрації Анатолій Стрюк та заступник голови обласної ради Олександр Бережний, міський голова Запоріжжя Євген Карташов, голова облпрофради  Геннадій Гапоненко. Привітання надіслав також голова  облдержадміністрації Володимир Березовський, який у цей час знаходився у відрядженні.

Начальник обласного управління охорони здоров’я  Зінаїда Лашкул поздоровила своїх колег із значними трудовими досягненнями: другим місцем у всеукраїнському рейтингу якості медичного обслуговування населення. Професіоналізм запорізьких медиків цього року достойно відзначений державою: указом Президента головному лікареві 9-ї міської клінічної лікарні Миколі Макаренку присвоєно звання заслуженого лікаря України, а очолюваний ним колектив отримав Почесну грамоту Кабінету міністрів. Багаторічна самовіддана праця лікарів відзначена і на обласному рівні: розпорядженням голови облдержадміністрації ювілейними медалями за розвиток Запорізького краю нагороджено десять керівників різних медичних закладів області.

Особливі слова подяки від колег і обласного керівництва прозвучали на адресу тих, хто виконував професійний обов’язок в небезпечних умовах під час надзвичайної події під  Мелітополем. За виявлені мужність і героїзм Почесними грамотами міністерства охорони здоров”я нагороджені медсестри, водії, завідуючі відділеннями районних лікарень Мелітополя, Новобогданівки, Михайлівки, фельдшерсько-акушерського пункту та амбулаторій сіл Мар’янівка,  Відродження, селища Пришиб.

На святкуванні були оголошені результати професійного конкурсу „Кращий лікар року”. Його переможцям вручені  грошові премії від обласної держадміністрації та облпрофспілки.

Майстри сцени подарували медпрацівникам великий святковий концерт.     

Читайте також

Система електронного декларування в Україні буде працювати – Володимир Зеленський розпочав термінове засідання РНБО

Запорізька область долучилась до другого Національного плану дій “Жінки, мир, безпека”

МОН пропонує для громадського обговорення проєкт положення про дуальну форму здобуття освіти

Заступниця голови ОДА Олена Теряєва розповіла про нові обмеження карантину у «помаранчевій» зоні та про стан готовності медичних закладів

Визначено лауреатів премії за досягнення в краєзнавчій роботі імені Якова Новицького

Мешканцям області пояснили, що неможливо захворіти на грип та COVID одночасно

В Україні зафіксовано 7 342 нових випадки коронавірусної хвороби COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

Іноземці, які постійно проживають в Україні, та біженці матимуть можливості здобути вищу освіту за кошти державного та місцевого бюджетів

Мінсоцполітики інформує про діяльність Кризового центру для жінок із дітьми «Місто Добра»

Оголошено обласний конкурс учнівських робіт «Мій погляд на енергозбереження»

Проведено перше засідання робочої групи з вирішення податкових питань фермерів