Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Відбулась десята сесія обласної ради двадцять четвертого скликання

11 червня 2004 - 15:13

Під головуванням голови Запорізької обласної ради, голови облдержадміністрації В.Березовського відбулася десята сесія обласної ради двадцять четвертого скликання, яка розглянула понад тридцять питань порядку денного. З інформацією про хід відновлювальних робіт у населених пунктах, які постраждали від вибухів на складах боєприпасів під Новобогданівкою Мелітопольського району, виступив начальник головного управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи В.Янько. Він підкреслив, що роботи продовжуються чітко за графіком. Єдиною невирішеною проблемою залишається питання утилізації великої кількості боєприпасів, які залишились після вибухів.

Депутати заслухали і обговорили звіт облдержадміністрації щодо виконання обласного бюджету за перший квартал 2004 року, з яким виступив заступник голови облдержадміністрації О.Сін, внесли зміни і доповнення до попереднього рішення сесії про обласний бюджет на 2004 рік. Сесія проаналізувала хід виконання Комплексної програми розвитку малого підприємництва в області і прийняла звернення до Верховної Ради і Кабінету Міністрів України з питань удосконалення законодавства з питань підприємництва. Заслухано інформацію про стан охорони культурної спадщини в області, проаналізовано хід виконання програми боротьби з бідністю. Затверджено ряд програм, зокрема, програму підтримки молоді на 2004-2008 роки, програму поліпшення кінообслуговування населення на 2004-2007 роки, програму забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, венеричних захворювань, допомоги та лікування ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД, венеричні захворювання у Запорізькій області на 2004-2008 роки. 

В роботі сесії взяли участь народні  депутати України О. Пеклушенко (фракція “Регіони України”) та О. Бабурін (фракція КПУ).

Читайте також

СБУ нагадує про сувору кримінальну відповідальність за державну зраду

В Запорізькій області налагоджується автобусне сполучення між громадами

За вісім місяців на кір захворіло учетверо більше людей, ніж за минулий рік

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області

Щодо наслідків підриву Каховської ГЕС для Запорізького регіону

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 02.10.2023, 586 доба

Минулої доби військовослужбовці рф завдали 144 удари по 23 населених пунктах

Запоріжжя разом з усією країною вшанувало пам'ять загиблих воїнів

“Україна є! Україна буде!”, - в Запорізькій області вшанували мужніх воїнів всіх часів

До Дня захисників і захисниць України в обласному центрі вшанували пам’ять загиблих Героїв

РАДІАЦІЙНИЙ ФОН В КОНТРОЛЬНИХ ТОЧКАХ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

Щодо наслідків підриву Каховської ГЕС для Запорізького регіону