"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

В області розпочато проведення святкових заходів пов’язаних із відзначенням Дня Конституції України

22 червня 2004 - 14:43

Цього тижня в усіх містах і селах області проходитимуть заходи, присвячені 8-й річниці прийняття Конституції України. Докладну інформацію про них на черговому брифінгу у прес-центрі облдержадміністрації журналістам повідомив начальник управління з питань внутрішньої політики облдержадміністрації Микола Мальований. Він відзначив, що святкування роковин Основного Закону країни носитиме подвійний характер. Вже від сьогодні у містах,  селах та райцентрах області розпочинається проведення урочистих засідань, святкових концертів, народних гулянь, культурно-мистецьких заходів. До святкової дати вперше, на відміну від попередніх років, заплановано надання адресної допомоги малозабезпеченим верствам населення. За розпорядженням голови ОДА  контроль за виконанням даного доручення покладено  на керівників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування. З нагоди свята керівники підприємств, установ та організацій повинні потурбуватися про вчасну  виплату заробітної плати, пенсій та стипендій.

З іншого боку святкування Дня Конституції  відбуватиметься за участю як керівників облдержадміністрації, так і політичних партій, громадських організацій та об’єднань, що діють у нашій області. Зокрема, з 24 червня триватиме традиційний єдиний тиждень інформування населення за темою „Конституційний процес в історії України”. Вчені, юристи і працівники структурних підрозділів поінформують населення про розбудову Запорізького краю, утвердження конституційних норм. У рамках Тижня  мають відбутися засідання Координаційної ради партій і політичних об’єднань, на якому мова піде безпосередньо про процес прийняття Конституції, інформаційний семінар з питань законодавства щодо виборів Президента  та „круглий стіл”, де розглядатимуться роль і місце державної символіки у становленні української державності.

М. Мальований проаналізував також процес розбудови громадянського суспільства у Запорізькій області. Так, за часи Державної незалежності, зазначив М.Мальований, на Запоріжжі сформувалася розгалужена партійна система: на 1 червня 2004 року обласним управлінням юстиції зареєстровано 88 обласних осередків політичних партій, понад 470 громадських організацій, більш ніж 50 національно-культурних товариств різного рівня, 700 релігійних громад.

Читайте також