Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

В області розпочато проведення святкових заходів пов’язаних із відзначенням Дня Конституції України

22 червня 2004 - 14:43

Цього тижня в усіх містах і селах області проходитимуть заходи, присвячені 8-й річниці прийняття Конституції України. Докладну інформацію про них на черговому брифінгу у прес-центрі облдержадміністрації журналістам повідомив начальник управління з питань внутрішньої політики облдержадміністрації Микола Мальований. Він відзначив, що святкування роковин Основного Закону країни носитиме подвійний характер. Вже від сьогодні у містах,  селах та райцентрах області розпочинається проведення урочистих засідань, святкових концертів, народних гулянь, культурно-мистецьких заходів. До святкової дати вперше, на відміну від попередніх років, заплановано надання адресної допомоги малозабезпеченим верствам населення. За розпорядженням голови ОДА  контроль за виконанням даного доручення покладено  на керівників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування. З нагоди свята керівники підприємств, установ та організацій повинні потурбуватися про вчасну  виплату заробітної плати, пенсій та стипендій.

З іншого боку святкування Дня Конституції  відбуватиметься за участю як керівників облдержадміністрації, так і політичних партій, громадських організацій та об’єднань, що діють у нашій області. Зокрема, з 24 червня триватиме традиційний єдиний тиждень інформування населення за темою „Конституційний процес в історії України”. Вчені, юристи і працівники структурних підрозділів поінформують населення про розбудову Запорізького краю, утвердження конституційних норм. У рамках Тижня  мають відбутися засідання Координаційної ради партій і політичних об’єднань, на якому мова піде безпосередньо про процес прийняття Конституції, інформаційний семінар з питань законодавства щодо виборів Президента  та „круглий стіл”, де розглядатимуться роль і місце державної символіки у становленні української державності.

М. Мальований проаналізував також процес розбудови громадянського суспільства у Запорізькій області. Так, за часи Державної незалежності, зазначив М.Мальований, на Запоріжжі сформувалася розгалужена партійна система: на 1 червня 2004 року обласним управлінням юстиції зареєстровано 88 обласних осередків політичних партій, понад 470 громадських організацій, більш ніж 50 національно-культурних товариств різного рівня, 700 релігійних громад.

Читайте також

«До нас приїжджають діти з сусідньої області, адже в нас є укриття, а значить – можливість навчатися офлайн», – директорка однієї зі шкіл Запорізького району

Понад 10500 ноутбуків отримали школярі Запорізької області від ЮНІСЕФ

Понад 200 коптерів та іншої техніки передали військовим на Запорізькому напрямку

«У Збройних силах України повинна бути гендерна рівність», – 29-річна Катерина вирішила приєднатися до захисників

Безпека мешканців, підтримка бізнесу, підвищення якості освіти – Іван Федоров про головні виклики регіону

За матеріалами СБУ засуджено чергових колаборантів, які працюють на окупантів

Усиновлення дитини під час війни: що потрібно знати?

В регіоні допомагають людям подолати наслідки насильства

Міжнародні партнери допоможуть Запоріжжю з облаштуванням укриттів та підземних шкіл

Іван Федоров зустрівся з представниками Всесвітньої організації охорони здоров’я – обговорили медичні потреби регіону

Молодіжний центр “People.UA” відкрився у Запорізькій області

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області