Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

В м. Запоріжжі біля меморіалу “Скорботна мати” відбувся мітинг-реквієм з нагоди День Скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

22 червня 2004 - 16:43

В обласному центрі біля меморіалу “Скорботна мати” відбувся мітинг-реквієм з нагоди День Скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. В мітингу взяли участь голова облдержадміністрації В.Березовський, заступники голови А.Стрюк та Л.Сізінцова, заступник голови, керівник апарату облдержадміністрації Г.Коваленко, керівники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, правоохоронних органів області та міста, представники ветеранських організацій, громадськість (всього 200 чол.). Відбулося покладання квітів до меморіалу. Пам`ять загиблих вшановано хвилиною мовчання.

Цього дня заходи з нагоди Дня Скорботи за участю керівників місцевих органів виконавчої влади та самоврядування, ветеранів Великої Вітчизняної війни та громадськості відбулися у всіх містах та районах області. Висловлено подяку та вручено годинники від імені Президента України окремим ветеранам Великої Вітчизняної війни.

 

Читайте також

ПРЯМА ЛІНІЯ із Бухаріною Людмилою Михайлівною

Канікули на Закарпатті: перша група запорізьких дітей прибула на відпочинок за проєктом «Карпатська зміна»

Запорізькі школярі першими в Україні пройдуть інтенсивний курс із нацспротиву на Київщині

Фінанси не мають бути ще одним фронтом: Нацбанк України запустив освітній розділ для Захисників, Захисниць та їхніх родин

«Повернення: Україна – родина – дім»: у Запоріжжі відбувся тренінг із реінтеграції дітей, евакуйованих за кордон

Чернігівка – Східниця: зміцнення співпраці між громадами

Підприємці Запоріжжя та області!

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 02.06.2026

Харківський національний університет Повітряних сил ім. Івана Кожедуба оголошує набір на навчання

Упродовж доби окупанти завдали 890 ударів по 44 населених пунктах Запорізької області

Вони стали щитом для Запоріжжя: бригада «Кара-Даг» відзначила річницю створення

Інклюзивний бізнес-простір: практичні рішення для роботодавців